Jak nosić czapkę z daszkiem?

Jak nosić czapkę z daszkiem?

Jak nosić czapkę z daszkiem? Pytanie być może tendencyjne, ale bardzo istotne. Większość z nas się nad tym nie zastanawia, a to spory problem. Bo nie każdy sposób noszenia jest odpowiedni, a niełatwo o faux-pas. W naszym poradniku przekonasz się, jak robić to dobrze.

Jak nosić czapkę z daszkiem?

Jak nosić czapkę z daszkiem?

Czapki z daszkiem od dawna kojarzą się z celebrytą, tudzież gwiazdą, która próbuje ukryć się przed błyskiem fleszy, wszechobecnych paparazzi. Kaszkiety kojarzą się również z raperami i fanami hip-hopowych brzmień. Nie ma co ukrywać, że taka czapka stała się symbolem XXI w. i w ostatnim czasie zyskuje szczególną uwagę trendsetterów. Jeżeli chodzi o modele czapek mamy do czynienia z dwoma głównymi: snapback i full cap. O tej pierwszej mówi się, że są wyprofilowane idealnie pod każdy rodzaj głowy, skonstruowana jest z różnych tekstur, przez co jest praktyczna w sezonie zimowym, jak I letnim.
Jak nosić czapkę z daszkiem? Czapki takie skutecznie chronią przed deszczem, wiatrem, a nawet padającym śniegiem. Daszek osłania naszą twarz. Gorzej, jeśli wiatr zawieje wprost na nas, ale na to złotej zasady nie ma. Chyba, że chcesz założyć czapkę – komin. My nie polecamy.

Trend XXI wieku

Jak nosić czapkę z daszkiem?

Czapka z daszkiem stała się elementem wielkomiejskiego stylu. Nowy Jork na ulicach Warszawy? Czemu nie! Czapka z daszkiem to idealne uzupełnienie dosłownie każdej stylizacji. Nawet tej oficjalnej, eleganckiej. Dobrze wykończona czapka z daszkiem może posłużyć jako designerski dodatek dla pana w garniturze. Jest obowiązkowym elementem na wyjście do pubu, klubu czy kina, a już z pewnością bardzo praktyczna na poranny jogging czy jazdę na rowerze. Czapka z daszkiem, założona do luźnego casualowego setu, będzie dodatkiem, który przykuje uwagę. Włóż high waisty, joggery lub skiny, całość uzupełnij bluzą i skórą, a na głowę wrzuć luźne nakrycie. Obiecujemy sukces.

Z czym nosić kaszkiet?

Kaszkiet jak już wyżej pisaliśmy, idealnie skomponujesz do zestawu z luźnym lookiem, dresem, chinosami, a nawet pół eleganckim lookiem. Nie bój się eksperymentów. Marynarka i loose fity, w połączeniu z trampkami, uzupełnij czapką z daszkiem. Nowojorski styl, elegancja i nowoczesność w jednym. Czy czapkę z daszkiem możesz skompletować z sukienką, spódnicą? Oczywiście, że tak! Nie ma nic bardziej praktycznego, nowatorskiego i interesującego, od takiego rozwiązania. Spróbuj i przekona się sama!

Bejsbolówka, hit czy kit?

Jak nosić czapkę z daszkiem?Czy bejsbolówka to symbol rapsów i złotego łańcucha? Te czasy już minęły, a ulice Warszawy czy innego większego miasta to nie przysłowiowy Bronx. Bejsbolówka z daszkiem w przodzie wygląda klasycznie. Jak nosić czapkę z daszkiem w takim stylu?. Wystarczy zadrzeć czapkę do góry, obrócić daszek, a model zostanie zaprezentowany znacznie ciekawiej. Uzupełnij swoją stylizację okularami przeciwsłonecznymi, a z pewnością zyskasz. Dbaj o swoją czapkę. Unikaj korzystania z pralki, pielęgnuj ją ręcznie. Wilgotną ściereczką i specjalnymi środkami do dezynfekcji.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *