jak się ubrać do teatru

Jak się ubrać do teatru?

Jak się ubrać do teatru? To pytanie, które warto sobie zadać przed wyjściem. Nie możemy pozwolić sobie na codzienny look. Nasz wygląd i strój świadczy o podejściu do pracy aktorów na scenie. Warto okazać im szacunek kompletując przed wyjściem swoją szafę.

Jak się ubrać do teatru?

Elegancko. I na tym moglibyśmy zakończyć wywód w artykule, ale warto dodać, dlaczego i co założyć. W stylizacji ważne jest podkreślenie powagi sytuacji, Wyjście do teatru należy do tych z serii poważnych. Najprościej, jeśli mężczyzna założy smart-casual stylizację. Koszula, marynarka i chinosy w połączeniu z eleganckimi, skórzanymi półbutami lub sztybletami. W przypadku kobiety opcji jest wiele. Od sukienek, po kostiumy i spódnicę w zestawie z żakietem.

Dlaczego?

Wyjście do teatru związane jest z ukulturalnieniem i poszerzeniem horyzontów wyobraźni. To rzecz kojarzona z wyższą sferą. Szacunek wobec artystów, którzy wykonują ciężką pracę, wobec organizatorów i instytucji teatru to rzecz priorytetowa. Dlatego pamiętaj, by starannie dobierać swoją stylizację, zadbać o swoją fryzurę, makijaż i drogie perfumy. Poczuj się wyjątkowo w trakcie takiego wyjścia, bo okazja jest wyjątkowa.

Kobieca stylizacja

jak się ubrać do teatruZacznijmy od małej czarnej połączonej z koszulą i żakietem. Klasyczne rozwiązanie, które nikomu nie będzie przeszkadzało, podkreśli Twojej atuty i sprawi, że będziesz wyglądać dobrze. Drugie rozwiązanie to kostium jednoczęściowy – kombinezon. Hitem sezonu jest odcień kobaltowy, więc i taki Ci proponujemy. Pozostałe kolory, które sprawdzą się w takiej sytuacji to czerń, odcienie granatu i szary. Kolejnym rozwiązaniem jest sukienka. Do teatru wypada założyć te za kolano, o prostym kroju lub lekko rozkloszowanym. Sprawdzone stylizacje sukienek znajdziesz tutaj.

Męska stylizacja

Pamiętaj, że wyjście do teatru to nie wesele. Nigdy nie zakładaj garnituru. Chyba że wybierasz się na oficjalną premierę, a aktor jest członkiem Twojej rodziny. To, co proponujemy to spodnie materiałowe – chinosy, smar-fity, casual-fity w połączeniu z koszulą i marynarką. Jeśli chcesz, możesz się pokusić o london look i zabłysnąć jak prawdziwa Ikona Mody.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *