Co założyć na imprezę firmową?

Co założyć na imprezę firmową?

Co założyć na imprezę firmową? Jak wyglądać, by nie popełnić faux-pas i czuć się komfortowo? W naszym artykule zdradzimy, co wypada, a co będzie traktowane jako nietakt.

Co założyć na imprezę firmową wieczorem?

Co założyć na imprezę firmową?

To pytanie z pewnością zadaje sobie każda kobieta przed wyjściem. Które spodnie, a czy na pewno spodnie, może sukienka, a może spódnica? To wszystko zależy. Zależy od tego, w jakim miejscu odbywa się impreza. Praca, którą wykonujemy, jest zobowiązująca. Jeśli jesteś pracownikiem placówki bankowej, firmy, w której na co dzień kontaktujesz się z klientem – jednym słowem, jeśli jesteś personą publiczną, strój, w którym wychodzisz, musi być tożsamy z ideą firmy i Twoimi przekonaniami, ale bez przesady. Luz to jedyne, czego oczekują od Ciebie Twoi przełożeni. Chcą z Tobą spędzić czas na luzie, bez konkretnych zobowiązań.

Mała czarna

Co założyć na imprezę firmową?To klasyczne rozwiązanie dla kobiety, która ceni sobie swobodę, elegancję i szyk. Małą czarną można założyć na każdą okazję, tak więc i na wyjście będzie odpowiednia. Topowe ostatnio spódnice z wysokim stanem również są dobrą opcją. Taki look można połączyć z koszulą, jasnym t-shirtem i ramoneską. Pamiętaj, że długość spódnicy powinna być odpowiednia. Za krótka może sprawić, że zostaniesz źle odebrana. Stylizację najbezpieczniej uzupełnić szpilkami lub koturnami. Zachowaj jednak rozsądek, jeśli chodzi o wysokość szpilki. Bezpieczne będzie 5-7 cm. Pamiętaj o dodatkach. Czarne stylizacje uzupełnij o srebrną biżuterię i lekki makijaż. Nie zapomnij o dobrych perfumach i odpowiedniej fryzurze. Nie twórz fryzur, które będą weselne. Najprostsze loki i lekko pofalowane sprawią, że staniesz się gwiazdą wieczoru.

Palazzo i Koszula

Co założyć na imprezę firmową?Spodnie Palazzo to hit sezonu. Na wyjście firmowe będą strzałem w dziesiątkę. Nadają lekkości, elegancji i niewymuszonego szyku. Spodnie palazzo uzupełnij koszulą, t-shirtem lub golfem z wysoką stójką. Unikaj topów i odkrytego brzucha. Na żadnej imprezie firmowej, bez względu na jej powagę nie zostanie to dobrze odebrane. Do zestawu włóż sportowe obuwie lub eleganckie, bo i takie sprawdzi się doskonale. W przypadku palazzo możesz pokusić się o mocniejszy, bardziej awangardowy makijaż.

Sukienka

Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest założenie sukienki za kolano i rajstop z ciekawym printem. W połączeniu ze szpilkami lub koturnami wypadną doskonale. Ostatnio modne motywy to kwiatowe, jednolite barwy lub azteckie printy. Pamiętaj o najważniejszym – musisz czuć się wygodnie i dobrze. Nie bój się eksperymentów i rób wszystko na podstawie swoje przekonania.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *