Jaka sukienka przy szerokich ramionach?

Posiadanie idealnej sylwetki to marzenie właściwie każdej kobiety. Niestety, bardzo często mimo wielu miesięcy ćwiczeń i wyrzeczeń, nie zawsze udaje się osiągnąć taki efekt jaki by się chciało. W praktyce oznacza to, że nawet jeśli początki bywają przeróżne to i tak w późniejszym czasie będzie się mogło wiele zmienić. Jeśli natomiast chodzi o sukienkę, wybranie modelu, który będzie odpowiedni jest w stanie sprawić naprawdę ogromne cuda z sylwetką.

Jaka sukienka przy szerokich ramionach?

Posiadanie bardzo szerokich ramion obecnie nie stanowi żadnego problemu. Tak naprawdę bardzo duże znaczenie może mieć tutaj krój, jak i sam fason danej kreacji, gdyż od niego naprawdę wiele będzie mogło zależeć. I tak przykładowo jeśli ramiona są rzeczywiście bardzo szerokie, dość dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie sukienki z krótkim rękawem. Dzięki temu można będzie zamaskować szerokie ramiona a jednocześnie wysmuklić całą sylwetkę poprzez rozkloszowany dół. W ten właśnie sposób każda kobieta poczuje się maksymalnie piękna bez względu na rozmiar ubrań który nosi, czy też różnego rodzaju mankamenty sylwetki którymi wcześniej się przejmowała.

Jaka sukienka przy nadwadze?

Wraz z pojawieniem się cieplejszych dni, bardzo wiele osób zaczyna się odchudzać. Prawda jest jednak taka, że nawet jeśli początkowo będzie jakoś szło, to i tak po kilku tygodniach większość osób zwyczajnie odpuszcza. Oczywiście sukienka przy nadwadze musi doskonale zamaskować wszelkie niedoskonałości sylwetki. Dlatego na tym należy się skupić w czasie zakupów. Przy wystającym brzuchu doskonale sprawdzą się różnego rodzaju marszczenia, czy też model sukienki odcinanej pod biustem. Wiadomo, że jeśli ma się szersze ramiona, można postawić na luźniejsze rękawy, które je zamaskują. Obecnie modeli sukienek jest na tyle dużo, że bez względu na wszystko można będzie dla siebie coś odnaleźć.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *