Jakie buty na studniówkę?

Czas przygotowania do studniówki to nie tylko termin na tydzień przed wielkim balem. Przede wszystkim już we wrześniu kompletowane są pary do poloneza i rozpoczynają się pierwsze próby taneczne. To właśnie wtedy warto jest zacząć rozglądać się za właściwymi butami na tę okazję.

Dlaczego tak wcześnie?

Tak naprawdę w ten sposób można będzie zobaczyć, na jaką wysokość obcasa można sobie pozwolić, uwzględniając wysokość partnera do tańca. Ponadto kupując wcześniej buty można będzie w nich ćwiczyć taniec, a tym samym nabrać wprawy i zobaczyć, czy rzeczywiście są tak wygodne jak wydawało się w sklepie, czy jednak nie. Wbrew pozorom ma to ogromne znaczenie, gdyż od tego w dużej mierze będzie zależało, czy zabawa będzie udana czy też jednak nie. Oczywiście chodząc w butach można sprawić, że rozbiją się, a tym samym będą znacznie bardziej wygodne niż pierwszego dnia. Coraz więcej młodych kobiet decyduje się na zakupienie takiego obuwia, które z powodzeniem zostanie wykorzystane również w późniejszym czasie. Dlatego warto jest postawić na klasyczne modele.

Jakie buty na studniówkę?

Do poloneza wymaga się by były to czarne czółenka. Oczywiście to obuwie, które doskonale pasuje na tego typu okazje, dlatego jest najczęściej kupowane. Z drugiej jednak strony należy mieć na uwadze, że o swój komfort również należy zadbać. Stąd też wiele kobiet jest zdecydowanych na zakup obuwia na zmianę i tutaj doskonale sprawdzają się balerinki. Warto jest wziąć to pod uwagę, gdyż dzięki temu można będzie dać sobie dodatkowy komfort, szczególnie jeśli młoda kobieta nie ma wprawy w poruszaniu się w butach na obcasie.
Zdj. czasnabuty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *