TREND ALERT: Kolczyki koła

Kolczyki koła powróciły do mody! Nosi je jedna z największych blogerek modowych Chiara Ferragni, Beyonce czy Jennifer Lopez. Możemy je bez trudu znaleźć w sieciówkach. Jednak czy każda z nas powinna je nosić? Do czego pasują? Sprawdź nasz przegląd.

Moda na kolczyki koła
kolczyki koła

Chiara Ferragni theblondesalad.com

Kolczyki koła były niezwykle modne w latach 90. Na pewno kojarzycie je ze szkatułek mam czy teledysków chociażby Fergie lub Jennifer Lopez. W Polsce modę na kolczyki w kształcie koła lansowała Kayah. Wtedy kojarzyły się ze stylem gypsy chic czy biżuterią w stylu boho. Obecnie możemy je łączyć w rozmaitych stylizacjach, jednak trzeba wiedzieć jak to robić.

Komu pasują kolczyki koła?

Niestety, nie wszystkie z nas mogą nosić kolczyki w kształcie kół. Dla młodych dziewczyn polecane są cienkie, duże kolczyki koła, jednak starsze Panie powinny wybierać te, które posiadają mniejszą średnicę i jednocześnie są szersze. Kobiety o pełniejszych kształtach również powinny wybierać szersze kolczyki, gdyż te niewielkie i cieniutkie mogą się wydawać praktycznie niewidoczne.

Jak wybrać odpowiednie kolczyki w kształcie kół?

Decydując się na modne kolczyki koła, wybierz przede wszystkim te, które są zrobione z wysokiej jakości materiałów. Postaw na złoto lub srebro, dzięki czemu kolczyki nie wybarwią się szybko, emalia nie będzie odpryskiwać, a my będziemy dłużej cieszyć się stylową biżuterią. Jeśli odpowiednio zadbamy o złoto czy srebro, kolczyki będą wyglądać nienagannie przez wiele lat. Kolczyki w kształcie kół nie są drogie, dlatego możesz wybrać kilka modeli.

Jak nosić kolczyki koła?
  • w eleganckich stylizacjach – do eleganckich zestawów wybierz kolczyki w kształcie kół z dodatkowymi ozdobami, np. cyrkoniami, kryształkami,
  • młodzieżowe outfity – w stylizacjach na co dzień, jeśli lubisz luźny, młodzieżowy styl, wybierz grube kolczyki kółka, zestaw je z jeansami, t-shirtem oversize czy bomberką. To także idealny zestaw na imprezę czy koncert.
  • nietuzinkowo – możemy również znaleźć kolczyki w kształcie kół wykonane z drewna. Jeśli cenisz sobie awangardowy styl, postaw na ten właśnie model.

 

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *