Krawat czy mucha?

Nawet jeśli dany mężczyzna stroni od typowo eleganckich stylizacji, to mimo wszystko nastaje taki czas, w którym jednak należy się na nie zdecydować. Wiadomo, że na samym początku w pośpiechu leci do szafy by sprawdzić, jaki garnitur tam jest i czy się w niego zmieści. Prawdą jest natomiast to, że obecnie możliwości jest o wiele więcej niż początkowo mogłoby się komuś wydawać.

Krawat czy mucha?

Jeszcze kilka lat temu podstawowym zmartwieniem każdego mężczyzny było to, czy do danego stroju ma założyć krawat czy jednak muchę. Wiadomo, że każdy pan ma jakieś swoje własne przemyślenia odnośnie tego tematu, co oznacza, że nawet jeśli początku decyduje się na jedną opcję, być może po przejrzeniu szafy i dobraniu właściwej koszuli będzie w stanie zmienić swoje zdanie. Prawda jest taka, że obecnie coraz większa liczba panów decyduje się mimo wszystko na muchę. Oczywiście dużo zależy od danej sytuacji, dlatego warto jest przymierzyć obie możliwości, by można było podejść do tego ze znacznie większym dystansem.

Czy zawsze niezbędny jest garnitur?

Posiadanie garnituru dla bardzo wielu panów jest wręcz punktem honorowym. Jednak wiadomo, że w praktyce i tak na dane okazje zostaje on zakupiony. Obecnie coraz częściej odchodzi się od typowego garnituru, na rzecz eleganckiego stroju. Coraz częściej można spotkać panów, którzy owszem posiadają spodnie materiałowe w kant, do nich koszulę, ale zamiast marynarki posiadają przykładowo sweter. Dlatego wiele zależy od danej okazji, jak i również własnego podejścia do tego typu możliwości. https://playmodel.ch Każda okazja wymaga specjalistycznych przygotowań, dlatego od samego początku warto jest uważniej podejść do kwestii takiej jak dobór stylizacji do danej okazji.
Zdj. Answear

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *