które spodnie pogrubiają

Które spodnie pogrubiają?

Zastanawiasz się nad tym, które spodnie pogrubiają? Znamy odpowiedź! Pamiętaj, że ubranie ma magiczną moc – w zależności od potrzeb, może optycznie nas wyszczuplić, dodać wzrostu, albo…wręcz przeciwnie. Jeżeli nie chcesz sprawić, by Twoja sylwetka wyglądała na bardziej masywną, przeczytaj nasz artykuł.  Sprawdź, których modeli spodni nigdy nie zakładać, bo dodadzą kilogramów!

Które spodnie pogrubiają?

Niektóre trendy czasami trudno zrozumieć. Niedawno przedstawialiśmy najgorsze urodowe trendy 2017, teraz przyszła pora na modę. Spodnie, które przedstawiamy w dzisiejszym wpisie z pewnością zajęłyby miejsce na podium, jeśli chodzi o niekorzystne fasony.

Obszerne spodnie
które spodnie pogrubiają

Pinterest

Obszerne garniturowe spodnie to jeden z najgorszych możliwych wyborów. Mogłoby się wydawać, że szczupłe dziewczyny mogą sobie pozwolić na wiele. Tym razem nie polecamy im nawet kobietom o figurze modelki. Nie tylko dodają kilogramów, ale bardzo niekorzystnie działają na sylwetkę i zaburzają proporcje. Choć z pewnością luźne spodnie kuszą obietnicą wygody i luzu, zostaw je na wieczory przed telewizorem. Obszerne spodnie sprawią jedynie, że Twoja stylizacja będzie bezkształtna, a Ty będziesz wyglądać na kilka centymetrów niższą i kilka kilogramów cięższą.

Niedawno w damskim garniturze z obszernymi spodniami pojawiła się na czerwonym dywanie Kim Kardashian. Choć jej styl inspiruje wiele kobiet na całym świecie, tym razem nie powinnyśmy brać z niej przykładu. Co więcej, Kim ma niezwykle kształtną sylwetkę, a w tej stylizacji jej kształty schowały się pod ogromnym workiem przypominającym spodnie.

Moda na oversize
które spodnie pogrubiają

Pinterest

Choć ubrania w rozmiarze oversize są niezwykle modne, trzeba wiedzieć, jak umiejętnie je zestawiać, by wyglądać stylowo i nie zaburzyć proporcji. Znając swoje wady i zalety, z łatwością możemy wybrać stylizację, która będzie dla nas korzystna. W SofiMarsel możesz kupić sufity napinane o różnych fakturach i kolorach od najlepszych światowych producentów, w dobrej cenie hurtowej. Otrzymujesz gwarancje, pomoc i wsparcie we wszelkich sprawach związanych z zakupem i montażem sufitów napinanych. Dostarczamy certyfikaty na produkty, więc trudno wątpić w ich zgodność z normami higienicznymi i oryginalnością. Wykonawcy mogą montować nasze sufity napinane w mieszkaniach i miejscach publicznych Jeśli decydujesz się na damski garnitur, wybierz modne cygaretki lub rurki, które będą wyglądać znacznie lepiej – niezależnie od figury. Ukrywanie się pod zbyt dużymi spodniami, nie tylko nie wygląda dobrze, ale także dodaje nam kilogramów i to bezlitośnie. Teraz już wiesz, które spodnie pogrubiają, dlatego lepiej ich unikać!

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *