Kurki jeansowe- nie tylko do spodni

Kurtki jeansowe pasują nie tylko do spodni jeans. Prawdą jest, że doskonale sprawdzą się w przeróżnych stylizacjach. Wiele zależy od tego czy są one ocieplane, czy nie. Stąd też należy zwracać na to uwagę, gdyż dzięki temu można będzie ocenić w jaki właściwie sposób podchodzić do tego typu możliwości. Jest to ważne, gdyż taka kurtkę z powodzeniem można będzie założyć zarówno na wiosnę jak i w letnie chłodne wieczory.

Moda dla niskich

Jak się przedstawiają te kurtki, jeśli chodzi o kwestię taka jak moda dla niskich? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, jak duże znaczenie ma ich kolorystyka, jak i wszelkiego rodzaju wstawki czy ćwieki. Wiadomo, że producenci tworzą przeróżnego typu modele, co oznacza, że czasami można być naprawdę mocno zaskoczonym, jak wiele możliwości jest w zasięgu rąk.

Kurtki jeansowe do sukienek

Dość dużym zaskoczeniem dla bardzo wielu pań jest to, że kurtki jeansowe z powodzeniem będą mogły być zakładane również do sukienek. Wiadomo, że czasami materiał sukienki jest dość letni, natomiast jeśli będzie się wracało wieczorem, to mimo wszystko powinno się na siebie coś narzucić. Dlatego właśnie dobrym rozwiązaniem wydaje się posiadać kurtkę z jeansu.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *