Kurtki bezrękawniki na bluzki i sweterki

Obecnie coraz większa liczba kobiet zwyczajnie stroni od kurtek, gdyż znacznie lepiej czują się w bezrękawnikach. To właśnie kurtki bezrękawniki doskonale pasują do wielu stylizacji. Ponadto należy mieć na uwadze, że nie zawsze potrzebujemy dodatkowe rękawa, a jedynie ogrzania centralnej części ciała. W takiej właśnie sytuacji bezrękawnik sprawdzi się wręcz idealnie.

Bezrękawnik dla kobiet

Pomimo tego, że na samym początku wielu panów nosiło tego typu ubrania, to moda wkroczyła również do szaf pań. Oznacza to, że obecnie właściwie w każdym sklepie z kurtkami można znaleźć również kurtki bezrękawniki. Koniecznie należy przymierzyć, gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Właśnie w ten sposób można będzie przekonać się o tym, że tego typu stroje są naprawdę idealnym rozwiązaniem. Kurtka bezrękawnik może być zakładana jako narzutka, w momencie w którym długi rękaw jest zbędny. Dlatego warto jest mieć tego typu ubrania w swojej szafie, by można było z nich korzystać gdy nadejdzie taka okazja.

Mam krótkie nogi, w co się ubierać?

Krótkie nogi to nie powód, by narzekać. Obecnie dostępnych jest na tyle dużo zróżnicowanych ubrań, że właściwie na każdą figurę znajdzie się coś idealnego. Z pewnością dla bardzo wielu pań, na samym początku kurtki bezrękawniki brzmią dość dziwnie. Jednak bardzo szybko można będzie przekonać się o tym, że jest to naprawdę fajne rozwiązanie. Przede wszystkim ogromne znaczenie ma tutaj dopasowanie samego bezrękawnika do konkretnej stylizacji. W ostatnim czasie coraz modniejsze są te włochate, dlatego jeśli któraś z pań jest nimi mocniej zainteresowana, to oczywiście również może wejść w ich posiadanie. Od czasu do czasu warto jest zaprowadzać zmiany, jeśli chodzi o swoją garderobę, gdyż dzięki temu można będzie mieć o wiele większy wybór w trakcie kompletowania ubrania. Krótkie nogi można doskonale optycznie wydłużyć za pomocą kurtki odpowiedniej długości. Dlatego już w trakcie przymierzania można będzie zobaczyć, który model ma tego typu właściwości.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *