Kurtki bomber jacket idealne do spodni

Jeśli kobieta jest niskiego wzrostu to również ma szansę prezentować się wspaniale. Przede wszystkim należy zastanowić się nad tym, w jakim stylu najczęściej się ubieramy. W ten właśnie sposób można będzie z łatwością dopasować do tego stylu ubrania wierzchnie takie jak między innymi kurtkę. Od czasu do czasu warto jest stawiać na coś nowego, gdyż moda się zmienia i rozmiar ubrań niestety też.

Jak powinna ubierać się niska osoba?

Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że kurtki nie mogą być zbyt długie. Jeśli będą sięgały poniżej bioder, to automatycznie skrócą optycznie sylwetkę. Dlatego należy tego pilnować. Wiadomo, że jeśli w sklepie trafi się naprawdę fajny model, owszem można go przymierzyć. Jednak i tak jeśli będzie zbyt długi, należy poszukać czegoś innego. Kurtka bomberka jest wręcz idealna, gdyż jej długość jest odpowiednia dla niskich osób. Oznacza to, że nawet jeśli dana kobieta do tej pory miewała problemy z doborem kurtki, to ten krój będzie właściwy.

Model z kieszeniami

Pojawia się coraz większa ilość modeli bez kieszeni. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że nawet drobne zamykane kiszenie są praktyczną częścią tego typu ubrania. Wiadomo, że nie zawsze koszula czy spodnie, mają miejsce na schowanie kluczy od domu czy karty płatniczej. Dlatego jeśli w kurtce będzie znajdowała się taka kieszonka, to zakupienie jej wydaje się być pozytywnym rozwiązaniem.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *