Kurtki jeansowe pasują do sukienek

Czasami dzieje się tak, że stylizacja jest dość delikatna. Dlatego właściwie trudno jest dobrać do niej odpowiednią kurtkę, gdyż każda wydaje się być zbyt gruba. To właśnie wtedy idealnym rozwiązaniem są kurtki jeansowe. Taka kurtka nie tylko pasuje do bardzo wielu stylizacji, ale przede wszystkim zapewnia ciepło.

Idealny wybór do sukienki

Ciekawym rozwiązaniem, jeśli chodzi o łączenie sukienek z długim rękawem jest właśnie kurtka jeansowa. Oczywiście nie zawsze musi ona sięgać do pasa, ponieważ są modele, które końca się pod biustem. Wiadomo, że wiele zależy od tego, czy kurtka ma za zadanie dać trochę ciepła, czy ma być jedynie częścią stylizacji. Warto jest to ustalić, a można będzie w krótkim czasie inaczej popatrzeć na tego typu opcje.

Jak się ubierać przy niskim wzroście?

Kurtki które kończą się na wysokości pasa czy talii, będą mogły optycznie wydłużyć sylwetkę. Dlatego jeśli jakaś kobieta pragnie właśnie takiego efektu, to z powodzeniem będzie mogła poważniej podejść do właśnie takich połączeń. Należy pamiętać, że do sukienek właśnie taka kurtka będzie w większości przypadków idealnie pasowała.

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *