Kurtki krótkie- by wydłużyć sylwetkę

Posiadanie krótkich kurtek to gwarancja sukcesu, jeśli chodzi o bardzo wiele stylizacji. Przede wszystkim jednak należy pamiętać, by sięgały one minimum do linii pasa. To właśnie spowoduje, że zapewnią one ciepło, jak i również spowodują, że będzie się w nich fajnie wyglądało. Ponadto taka długość optycznie wydłuża sylwetkę, dlatego może to mieć bardzo duże znaczenie dla jej całego wyglądu.

Kurtki krótkie do czego zakładać?

Bardzo wiele zależy od modelu, jednak prawdą jest, że generalnie pasują one zarówno do sukienek czy spódniczek tak samo jak do spodni. Koniecznie należy już wcześniej zobaczyć jakich ubrań mamy w szafie najwięcej na daną porę roku. Dzięki czemu dobranie właściwej kurtki nie będzie stanowiło większego problemu.

Kurtki krótkie jakie są w sprzedaży?

Prawdą jest, że obecnie jest ich naprawdę wiele a i tak co jakiś czas do sklepów wchodzą nowości. Z tego powodu kurtki krótkie to doskonałe rozwiązanie niezależnie od pory roku. Mają szansę sprawdzić się zawsze. Wiadomo, że podstawą jest tutaj ich odpowiednie ocieplenie, jednak dzięki temu z powodzeniem można będzie stworzyć wiele ciekawych stylizacji.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *