Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki krótkie do spodni i nie tylko

Zakup odpowiedniej kurtki jest nie lada wyzwaniem. Dlatego wiele pań odkłada w czasie tego typu zadania. Prawdą jest, że wystarczy znać zasady, którymi należy się kierować przy konkretnej figurze, by móc dokonać właściwego zakupu.

Jestem niska jak się ubierać?

W przypadku bardzo niskich osób, z powodzeniem sprawdzą się kurtki krótkie, które sięgają do pasa. Dzięki temu optycznie nogi zostaną wydłużone na czym zyska cała sylwetka. Wiadomo, że duże znaczenie ma tutaj również to, w jakich ubraniach taka osoba chodzi, gdyż sama kurtka jest tylko składnikiem danej stylizacji. Dlatego należy zadbać, by całość prezentowała się ładnie, ale również powodowała że sylwetka wyda się znacznie dłuższa niż jest w rzeczywistości.

Moda dla szczupłych dziewczyn

Podobno jak się jest szczupłą osobą to we wszystkim jest ładnie. Prawda jest zupełnie inna. Należy przede wszystkim dostosować strój do figury, dzięki czemu zyska ona odpowiednie proporcje. To szczególnie istotne w sytuacji, gdy nogi są znacznie dłuższe niż tułów. Stąd też krótka kurtka powinna sięgać minimum do połowy ud. Dzięki czemu zamaskuje moment, w którym kończą się nogi i będzie je mogła optyczna skrócić. W efekcie można będzie zyskać znacznie bardziej proporcjonalną sylwetkę.

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *