Sukienki bez ramiączek- by zawsze pięknie się prezentować

Sukienki bez ramiączek to hit lata, oczywiście należy zadbać o to, by trzymały się na miejscu. Dlatego przed zakupem należy przymierzać, a następnie ocenić czy się utrzyma w miejscu czy jednak nie. Jeśli planuje się wyjście na dłużej, warto jest założyć sukienkę już na pół godziny przed wyjściem, wtedy ewentualne trudności można będzie wyłapać i zamaskować.

Sukienki dla szczupłych

Bardzo wiele pań jest zdania, że ten typ sukienek przeznaczony jest jedynie dla tych szczupłych. Jednak należy mieć na uwadze, że jeśli kobieta ma proporcjonalną sylwetkę, to również będzie prezentowała się w takiej sukience idealnie. Tym bardziej, jeśli jej długość będzie sięgała za kolano, wtedy można będzie z łatwością wyrównać wszelkie dysproporcje sylwetki, a jednocześnie sprawić, że cała figura na tym zyska.

Długie nogi jak się ubierać?

Przy sukienkach bez ramiączek, długie nogi są ogromną zaletą. Można wtedy wydłużyć optycznie sylwetkę, a jednocześnie bardzo ją wysmuklić. Dlatego nawet jeśli jakaś kobieta do tej pory podchodziła z dystansem i niechęcią do takiego kroju, może bardzo szybko zmienić swoje zdanie.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *