Spodnie dzwony ciągle modne

Spodnie dzwony to dowód na to, że hit sprzed lat powraca. Ponownie można zobaczyć na ulicach kobiety w klasycznych dzwonach. Z drugiej jednak strony należy popatrzeć na wiele modyfikacji dla tej klasyki. Oczywiście wiele zależy od stylizacji i przede wszystkim figury osoby, które ma na sobie tej krój spodni.

By wyrównać proporcje sylwetki

Ten krój spodni idealnie sprawdza się przy dość szerokich biodrach, gdyż doskonale je maskuje dysproporcje sylwetki. Ponadto szczupłe kobiety, u których biodra nie są widoczne, również dzwonami mogą je optycznie powiększyć. Delikatnie rozszerzane ku dołowi modele, doskonale wysmuklają i wydłużają sylwetkę. Dlatego mogą sobie na nie pozwolić niższe osoby, które chciałyby zyskać kilka dodatkowych centymetrów wzrostu.

Jeans zawsze w modzie

Pomimo upływającego czasu jeansy nadal są chętnie zakładane. Dlatego te kroju dzwonów również cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Można je zakładać do codziennych stylizacji, jak i na szczególne okazje jak spacer z przyjacielem. Doskonale pasują do koszul różnego typu, czy bluzek klasycznej długości.

We wzory

W ostatnim czasie coraz modniejsze są odważniejsze i wzorzyste materiały. Dlatego spodnie dzwony również pojawiają się we wzory. Oczywiście nie każdy czuje się w nich dobrze, jednak wystarczy przymierzyć kilka par, by samodzielnie się o tym przekonać.

Prezentowane modele spodni dostępne są w sklepie Answear

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *