Kurtki krótkie jak je dopasować do swojej figury?

Dlaczego kurtki krótkie cieszą się tak dużym zainteresowaniem? Przede wszystkim to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które są wysokie i szczupłe. Dzięki czemu można będzie z łatwością zrównoważyć całą sylwetkę. Koniecznie należy pamiętać o tym, że kurtka krótka ma szansę stać się wspaniałym elementem wielu zestawów ubrań.

Do sukienki i nie tylko

Kobiety uwielbiają zakładać sukienki. Jednak w momencie w którym na dworze robi się chłodniej pojawia się problem z tym, co właściwie na siebie narzucić. W takiej sytuacji idealnym rozwiązaniem wydają się być kurtki krótkie, ponieważ doskonale zastąpić żakiet czy sweterek, a poza tym są znacznie cieplejsze. Dlatego z powodzeniem będą pasowały do wielu fajnych sukienek, a te można będzie nosić jeszcze przez dłuższy czas.

Krótkie kurki dla niskiej osoby

Kurtka która kończy się na linii pasa optycznie wysmukla sylwetkę. Dlatego doskonale sprawdzi się w przypadku bardzo niskich pań, które jednak nie mają figury modelki. Koniecznie należy o tym pamiętać, a w trakcie dokonywania zakupów można będzie skorzystać z tego typu wiedzy. Od czasu do czasu kupno kurtki to konieczność, dlatego należy wiedzieć, że jest to o wiele łatwiejsze niż początkowo się wydawało.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *