Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Kurtki krótkie tak do spodni jak i spódnic

Od czasu do czasu moda się zmienia. Wiadomo, że coraz większa liczba pań mimo wszystko jest zdecydowana na klasyczne ubiory, ponieważ to właśnie one mają szansę sprawdzić się zawsze i wszędzie. Jednak i tak warto jest mieć w szafie również bardziej nowoczesne ubrania. To dzięki nim uda się skomponować fajne zestawy. Oczywiście nie bez znaczenia jest okrycie wierzchnie, i tak przykładowo jeśli chodzi o kurtki krótkie to wciąż wiele pań jest zdania, że to wręcz idealne rozwiązanie właśnie dla nich. Obecnie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się kurtki krótkie, dlatego jeśli jakaś kobieta takiej nie ma, to warto jest to zmienić.

Kurtki krótkie dla kogo?

Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że kurtka krótka pasuje zarówno do spodni jak i do spódnic. Wiadomo, że warto jest zadbać tutaj o jej odpowiedni fason. Z drugiej jednak strony jeśli kobieta ma zgrabną figurę, to tego typu kurtka będzie miała okazję stac się doskonałym uzupełnieniem dla stroju. Przede wszystkim jednak należy pamiętać o tym, że kurtki krótkie bywają naprawdę bardzo krótkie, dlatego warto jest pamiętać jaką się posiada figurę, by można było znaleźć odpowiedni model dla siebie.

Jak wydłużyć nogi za pomocą kurtki?

Posiadanie krótkiej kurtki również będzie mogło przyczynić się do wydłużenia nóg. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że powinna się ona kończyć na wysokości bioder, gdyż dzięki temu nogi wydadzą się optycznie znacznie dłuższe. Śmiało można już dziś pomyśleć o tym, jak wiele modeli jest tej długości, co oznacza, że dobranie dla siebie kurtki w konkretnym kolorze nie będzie stanowiło większego problemu.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *