Kurtki pikowane by wydłużyć sylwetkę

Posiadanie kurtki pikowanej jeszcze jakiś czas temu było prawdziwym hitem. Obecnie moda na nie znowu powróciła, co oznacza, że w sklepach można znaleźć wiele modeli właśnie takich kurtek. W jaki sposób można je dobrać? Jaką długość wybrać, by ładnie się prezentowała? Prawdą jest, że wybór jest na tyle szeroki, że czasami wręcz trudno jest podjąć jedną właściwą decyzję. Koniecznie więc należy zobaczyć, co oferują poszczególne marki i w jaki sposób dokonywać zakupu.

Kurtki pikowane w sklepach

Kurtki pikowane, które są dostępne w sklepach maja nie tylko różne rozmiary i kolory, ale przede wszystkim maja przeróżne długości. To od nich w dużej mierze zależy czy można będzie spodziewać się optycznego wydłużenia sylwetki, czy efekt będzie wręcz odwrotny. Koniecznie należy więc zwrócić swoja uwagę na to, że w zależności od tego jakie części sylwetki chcemy ukryć, należy w taki sposób dopasować kurtkę, by mogło się to udać. Przede wszystkim jednak należy mieć świadomość co do tego, że moda się zmienia, a co za tym idzie znacznie lepszym rozwiązaniem jest postawienie mimo wszystko na klasyczne kurtki pikowane. To one mimo upływającego czasu, będą miały szanse prezentować się wspaniale.

Ubrania dla niskich dziewczyn

Przy niskim wzroście kurtka pikowana powinna sięgać do linii pasa. To właśnie w ten sposób można będzie optycznie wydłużyć sylwetkę. Dlatego już dziś można zastanowić się nad poszczególnymi rozwiązaniami jakie dają producenci. Wiadomo, że od czasu do czasu i tak warto jest zakupić nową kurtkę, co oznacza, że w ten sposób można będzie osiągnąć naprawdę duży sukces.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *