Kurtki pikowane by wydłużyć sylwetkę

Pikowanie teoretycznie może sprawiać, że sylwetka wyda się znacznie większa. Jednocześnie należy pamiętać o tym, że bardzo dużo zależy od tego w jaki wzór układa się to pikowane.

Kurtki pikowane dla młodych i starszych

Kurtki pikowane to bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ są one niezwykle ciepłe. Wiadomo, że aby nie było efektu pogrubiającego należy zadbać by to pikowanie było odpowiednio gęste a same kwadraciki pikowania małe. Dzięki temu uda się nie tylko zachować proporcje sylwetki ale również je poprawić. Śmiało można więc już dziś mocniej zastanowić się nad tym, w jaki sposób do tej pory dokonywało się tego typu zakupów, a być może wiele będzie mogło się tutaj pozmieniać. Od czasu do czasu można więc zupełnie zmienić swoje podejście do kwestii typu kurtki pikowane. Odpowiednio spasowany model będzie w stanie nie tylko wysmuklić całą sylwetkę, ale przede wszystkim sprawić, że można będzie poczuć się znacznie bardziej kobieco.

Jestem niska jak się ubierać?

Poszukiwanie właściwego ubioru dla niskiej osoby nie musi być czasochłonne. Warunkiem jest właściwy dobór nie tylko długości nogawek jeśli chodzi o spodnie ale przede wszystkim długości kurtki. Koniecznie należy pamiętać o tym, że mimo wszystko kurtki pikowane odgrywają bardzo ważną rolę jeśli chodzi o zachowanie ciepła. Szczególnie jesienią mają one okazję doskonale się sprawdzić. Dlatego już dziś można będzie zupełnie inaczej na tego typu kwestie się zapatrywać, jak i również samodzielnie stwierdzić, że jest to opcja dla właściwie każdej kobiety nawet takiej która jest bardzo nicka.
Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *