Kurtki pikowane- kto je może nosić?

Istnieje błędne przekonanie, że kurtki pikowane pogrubiają, dlatego są przeznaczone jedynie dla szczupłych osób, jednak prawda jest zupełnie inna. Otóż wiele zależy od fasonu danej kurtki, gdyż to na jego podstawie można będzie ocenić, do jakiej figury będzie idealnie pasowała

Kurtka pikowana dla kogo?

Przede wszystkim wiele zależy od tego, jak wyglądają pikowania, a tutaj możliwości jest naprawdę bardzo wiele. Dlatego jeśli ktoś wybiera się po taką kurtkę, najłatwiej jest przymierzyć kilka różnych modeli, by wiedzieć, który leży najładniej. W przypadku bardzo drobnego pikowania doskonale sprawdzi się u osób bardzo szczupłych. Natomiast u pań przy kości, warto jest postawić na większe odstępy między poszczególnymi przeszyciami. Warto jest wiedzieć, że strój dla puszystej również może posiadać kurtkę pikowaną.

 

 

Z ładnym kołnierzem

Kołnierze były zawsze w modzie. Dlatego jeśli jakaś pani ma wąskie ramiona i chciałaby sobie je optycznie poszerzyć, właśnie w ten sposób może to uczynić. Nawet jeśli początkowo poczuje się dziwnie, to kurtki pikowane również mogą pomóc w wyrównaniu dysproporcji sylwetki. Dlatego warto jest postawić na tego typu rozwiązanie, by można było zupełnie inaczej zacząć dobierać ubrania. Co więcej, wiele pań nie zdaje sobie sprawy z tego, jak ważne jest by zachować proporcje sylwetki, czy też pomóc troszkę naturze. W przypadku kurtki jest to naprawdę łatwe.

 

 

Prezentowane produkty są dostępne w sklepie Answear.
Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *