Kurtki pikowane- od pikowania wiele zależy

W mniemaniu wielu pań kurtki pikowane są przeznaczone tylko i wyłącznie dla szczupłych. Prawda jest, że odpowiednie pikowanie może nie tylko poszerzyć ale również wyszczuplić sylwetkę. Dlatego warto jest zwrócić na nie uwagę, jeszcze zanim zdecydujemy się na przymierzenie konkretnego modelu. Może się okazać, że prezentujemy się w nim naprawdę atrakcyjnie.

Kurtki pikowane jaka długość?

Przede wszystkim warto jest decydować się na takie, które sięgają do pasa. Dzięki temu można będzie przekonać się o tym, że zapewnią one ciepło. Wiadomo, że wiele zależy od konkretnego modelu, ale nawet kurtki pikowane które sięgają do bioder, będą mogły idealnie się sprawdzić. Bardzo duże znaczenie ma to, w jaki sposób jest wykonane pikowanie, gdyż ma to wpływ na to, jak się wygląda w danym modelu.

Strój dla puszystej- kurtka

Posiadanie kurtki przez osoby, które jednak tego ciałka mają więcej bywa problematyczne. Wiadomo, że tutaj można się nie dopiąć, a tutaj wszystko się marszczy. Z drugiej jednak strony należy pamiętać o tym, że dobrze dobrana kurtka jest w stanie zamaskować

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *