Spodnie ogrodniczki nie zawsze zapięte

Dopasowanie właściwych spodni do sylwetki bywa trudne. Jednak wystarczy pamiętać o tym, że są fasony, które właściwie zawsze będą mogły się idealnie sprawdzić, a wszystko stanie się łatwiejsze. I tak przykładowo jeśli chodzi o spodnie ogrodniczki. Wiele pań jest zdania, że moda na nie już dawno przeminęła, podczas gdy one na nowo do niej wkraczają. Dlatego mają szansę idealnie się sprawdzić właściwie w wielu stylizacjach.

Jakie spodnie przy grubych udach?

Grube uda to żaden problem, jeśli chce się założyć spodnie ogrodniczki. Ich krój doskonale maskuje tego typu mankamenty, jak i również powoduje, że korzysta na tym cała sylwetka. Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że wiele kobiet nogi rozpięte ogrodniczki, a szelki swobodnie zwisają. Wiadomo, że wiele zależy od danej stylizacji, jednak coraz częściej tego typu rozwiązania można spotkać na mieście.

Spodnie ogrodniczki co do nich zakładać?

Doskonałym rozwiązaniem jeśli chodzi o spodnie ogrodniczki będą przeróżnego rodzaju bluzy czy koszule w kratę. Jednak wiele zależy od tego, gdzie i na jakie wyjście jest to stylizacja. Dlatego warto jest dać sobie więcej czasu na znalezienie odpowiedniego rozwiązania, a być może w niedługim czasie można będzie znaleźć dla siebie nowe inspiracje.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *