Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Missguided z szokującą kampanią

Missguided z szokującą kampanią

Missguided z szokującą kampanią bielizny to absolutny hit ostatnich dni. W internecie aż wrze na ten temat. Brak retuszu na ciele modelki? Czy to w ogóle możliwe? Marka Missguided do swojej kampanii zaprosiła modelkę plus size. Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie sprawdźcie gorący news!

Missguided z szokującą kampanią

Missguided z szokującą kampanią

blog.missguided.co.uk

Marka po raz kolejny zaskakuje swoimi innowacyjnymi, wpisującymi się w oczekiwania kobiet pomysłami. Jednym z nich było zaproszenie do najnowszej kampanii modelki plus size. Jesteście ciekawi, jak wygląda Joanna Cesarz w bieliźnie? Z pewnością równie doskonale, jak Felicity Hayward, która bez problemu pokazała swoje ciało, w pełnym realizmie, bez grama retuszu. U modelki można dostrzec to, co posiada co druga kobieta – rozstępy, cellulit, przebarwienia na skórze, blizny i znamiona. Marka Mossguided pokazuje, że chcieć to móc. Akcja Body Positive trwa w najlepsze i słusznie!

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *