Modne zapachy dla kobiet

Modne zapachy dla kobiet

Nie jest tajemnicą, że człowieka poznasz po zapachu. Kobiety mają wyjątkową słabość do drogich i dobrych perfum i słusznie! Nic tak nie potrafi zepsuć pierwszego dobrego wrażenia, jak brzydki zapach! Przedstawiamy modne zapachy dla kobiet! Sprawdź!

Modne zapachy dla kobiet – znajdź swój zapach
Modne zapachy dla kobiet

Modne zapachy dla kobiet

Modne zapachy dla kobiet? To zdecydowanie sztuka, by odnaleźć swój unikatowy zapach. Rynek oferuje wiele perfum, w drogich cenach i musimy pamiętać o tym, by zapach, który wybierzemy, nie był pierwszym, lepszym. Nawet jeśli coś ładnie pachnie we flakoniku, niekoniecznie tak samo będzie odczuwalne na naszej skórze. Pamiętaj o tym, że każda skóra ma inne ph i o tym, jak perfuma będzie pachnieć, powinnaś się przekonać, używając testera na nadgarstku. Papierki, które są dostępne w drogeriach to totalny niewypał i nigdy nie przekładają się na efekt. Spryskaj swój nadgarstek interesującym zapachem i odczekaj chwilę. Nie rozcieraj i nie machaj dłonią. Po chwili sprawdź, czy zapach Cię przekonuje, poradź się bliskiej Ci osoby i zadecyduj. Nie ograniczaj się do jednego zapachu, ale miej rozwagę. Co za dużo to niezdrowo. Jakie są modne zapachy dla kobiet? Poniżej prezentujemy ranking dobrych, modnych perfum.

Ranking modnych damskich zapachów

W ostatnim artykule pisaliśmy o nowej linii zapachów od Rihanny. To świetny pomysł dla kobiet odważnych, silnych, znających swoją wartość, które chcą emanować, pięknym, mocnym aromatem. Co z pozostałymi markami? Jakie perfumy najchętniej wybierają kobiety? Bezkonkurencyjnym liderem w świecie damskich perfum stał się zapach Amouage Ubar – perfumy inspirowane miastem Irem, które jest pełne świątyni, pałaców, monumentalnych konstrukcji. Miasto tajemnic i sensualności. Takie są właśnie te perfumy. Kobieta tych perfum to taka, która żyje w luksusie, jest majętna, piękna i subtelna. To wyjątkowe połączenie kadzidła z wiosennymi kwiatami. Ceny wahają się pomiędzy 650 a 1000 zł. Drugie miejsce w rankingu zajmują perfumy Golden Chypre Grossmith to bardzo klasyczny zapach przypominający zapach późnego lata i zachodów słońca. Sprawdza się zarówno na damskiej, jak i męskiej skórze. Zapach szyprowy zyskuje swoje grono wielbicieli na całym świecie. Ceny sięgają 600 zł w drogeriach i sklepach internetowych. Na naszą trzecią pozycję zawitał zapach od Diora – Poison. Jeżeli jesteś romantyczką, uwielbiasz noce przy winie i kominku, te perfumy będą dla Ciebie stworzone. Są zapachem nowoczesnej kobiety, która wie, czego chce. Odrobina trucizny w tej perfumie to nieduże przekłamanie. Kobieta, która spryska swoje ciało tymi perfumami, skradnie serce niejednego mężczyzny. W związku z tym, że perfumy nie są bardzo drogie (200-250zł) klasyfikujemy na silnej, trzeciej pozycji.

Toaletka jak ze snu
Modne zapachy dla kobiet

Modne zapachy dla kobiet

Modne zapachy dla kobiet są nieodłącznym elementem każdej damskiej toaletki. W przypadku Twojej toaletki sprawdzi się zasada 3w1. Oznacza to, że w Twoim asortymencie powinny być 3 różne perfumy, które mają wspólną woń – np. trawę cytrynową czy imbir. Niech każda z perfum posiada wspólny mianownik tak, by za każdym razem inaczej użyta, nadawała się na każdą okazję, ale przy tym była nieco inna. Nie bój się eksperymentować. Po czasie odkryjesz, jaki jest Twój docelowy zapach, a wtedy rozsławisz salony.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *