Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
joanna krupa

Joanna Krupa jako druhna!

Joanna Krupa jako druhna na ślubie. Jeszcze jakiś czas temu sama przechodziła przez rozstanie ze swoim partnerem, dziś staje obok swojej siostry. Zdjęciami pochwaliła się na Instagramie! Zobaczcie sami!

Joanna Krupa jako druhna

Joanna Krupa

Siostra modelki w miniony weekend wyszła za mąż. Krupa w tym dniu towarzyszyła jej w roli świadkowej. To dla niej spore wyzwanie, szczególnie, że jest po rozstaniu ze swoim partnerem Romainem Zago. Tego dnia Joanna Krupa założyła asymetryczną, zasłaniającą biust i nogi, długą suknię. Klasyka w pięknym wydaniu. Modelka znana jest z kusych kreacji, które często przykuwają uwagę. Tym razem zdecydowała się na subtelność i powagę i nie przyćmiła znakomitego looku siostry, a suknia w kolorze pudrowego różu znakomicie podkreśliła wszelkie atuty. Całość zdobiła piękna biżuteria. Dla nas zdecydowanie HOT. Chcecie zobaczyć kreację z wielkiego dnia? Zobaczcie wpis na Instagramie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *