najmodniejszy piercing

Najmodniejszy piercing

Jaki jest najmodniejszy piercing sezonu? Czy warto decydować się na trwałe przekłucia? A może lepiej wybrać fake kolczyki i sprawdzić, jak będziemy się z danym przekłuciem czuli? Przedstawiamy piercing, który po prostu trzeba mieć!

Septum

najmodniejszy piercingSeptum jest jednym z najmodniejszych przekłuć i to już od jakiegoś czasu. Z dumą prezentują je blogerki modowe, światowe sławy i polscy celebryci, m.in. Marcelina Zawadzka. Większość z nich wybiera jednak tymczasowe przekłucie, czyli fake – kolczyk, który można założyć bez przekłuwania. Im bardziej bogate, tym lepiej. Odchodzi się już od tradycyjnych podkówek na rzecz bogato zdobionych złotych kolczyków. By poznać wszystko o septum, sprawdź jeden z naszych poprzednich artykułów.

Kolczyki w ilości hurtowej

Jeśli chodzi o kolczyki w uszach, zapomnij o zasadach. W tym sezonie cenimy przepych. Mieszaj ze sobą wzory, kolory, kształty. Postaw na wiszące kolczyki, łańcuszki, minimalistyczne wkręty czy ear cuff, czyli nausznice. Im bardziej różnorodnie, tym lepiej. Nie bój się stawiać na różnorodność stylów, Twoje ucho powinno być widoczne. Jeśli nie chcesz go przekłuwać, wybierz kolczyki na magnes. Tzw. multiple piercing to modowy strzał w dziesiątkę. Wystarczy podpatrzeć topowe it girls na Instagramie, które wręcz prześcigają się w kreatywnych pomysłach zdobienia uszu. Jeśli uwielbiasz bawić się modą, ten trend jest dla Ciebie idealny. Niezwykle modne są także kolczyki koła w stylizacjach. Im większe, tym modniejszy i bardziej efektowny look.

Daith piercing
najmodniejszy piercing

pinterest.com

Daith piercing to przekłucie w wewnętrznej chrząstce ucha. Najczęściej wybiera się cienkie kółeczka, serduszka lub tradycyjne kuleczki do tego miejsca. Jeśli chodzi o najmodniejszy piercing, daith pojawił się na Instagramie 70 tysięcy razy. Jest bardzo atrakcyjny i staje się coraz częściej rozpowszechnianym trendem. Włosy koniecznie należy upiąć lub uczesać tak, by był widoczny. Jest na tyle subtelny, że łatwo go ukryć rozpuszczając włosy – tę opcję polecamy osobom, które pracują w miejscach, w których tatuaż i piercing nie jest dobrze postrzegany. Taki kolczyk ma również zastosowanie medyczne. I tu zadacie pytanie dlaczego. Otóż w miejscu, w którym znajduje się kolczyk, znajdują nerwy odpowiedzialne za migrenę. Stąd często to miejsce jest nakuwane akupunkturą. Ludzie wierzą, że takie rozwiązanie skutecznie rozwiąże problemy zdrowotne.

najmodniejszy piercing – czyli jaki?

Najmodniejszy piercing to taki, który jest oryginalny i uzupełnia się z Twoim lookiem. Nie rób czegoś, czego później będziesz żałować. Decyzja o piercingu powinna być świadoma i tożsama z Twoimi przekonaniami. Topowe motywy wymieniliśmy powyżej – to od Ciebie zależy, który wybierzesz.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *