Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Gabrielle Chanel

Gabrielle Chanel – perfumy o zapachu osobowości

Gabrielle Chanel to nowy zapach stworzony w hołdzie dla Coco Chanel. Będzie odpowiedni dla każdej kobiety, która w życiu podąża za swoją intuicją i kieruje się sercem. Jak mawiała Coco „Luksus jest tym, czego nie widzisz” – to motto przyświeca także nowemu zapachowi Gabrielle.

Gabrielle Chanel

Przy okazji wypuszczenia nowego zapachu, chcielibyśmy przypomnieć najbardziej inspirujące cytaty i momenty z życia Coco Chanel. Wszak zapach to hołd dla niej. Gdybyśmy mieli odpowiedzieć na pytanie kim jest trendsetter, bez wątpienia Chanel byłaby w czołówce. Miała ogromną potrzebę niezależności. Z zewnątrz drobna kobieta. Wewnątrz pełna pasji artystka, która nie bała się rewolucji w świecie mody.

Bądź kim chcesz
Gabrielle Chanel

Pinterest

„Zdecydowałam kim chcę być, i taką osobą jestem” – te słowa Coco Chanel powinny być mottem każdej z nas. W końcu bycie najgorszą wersją siebie jest lepsze od bycia najlepszą kopią kogoś innego. Od najmłodszych lat Chanel buntowała się przeciw normom narzucanym przez społeczeństwo. Dzięki podróżom, relacjom z ludźmi, rozmowom z artystami, stała się kobietą bez strachu, nieakceptującą żadnych przeszkód. Pragnęła wolności, swobody w wyrażaniu siebie. Nie bała się ścięcia włosów, noszenia spodni, męskiej koszuli. Dla Coco Chanel nie istniały żadne bariery. To właśnie dlatego jest inspirującą postacią po dziś dzień. By być kobietą silną i odważną, samodzielnie wybierała swoją życiową drogę. Zrewolucjonizowała świat mody i pojęcie kobiecości, które jest dziś synonimem odwagi i siły.

Ikona mody wszechczasów

Pomimo tego, że minęło prawie 50 lat od śmierci Coco Chanel, nadal pozostaje ona niedoścignioną ikoną mody. Jak sama mówiła: „kobieta bez zapachu to kobieta bez przyszłości”. To właśnie nowy zapach Gabrielle ma dać nam okazję poznać niezwykłą osobowość Coco Chanel. Twórcą perfum jest Olivier Polge. Ubiera on kobiety nie tylko w piękne kwiatowe zapachy, ale i pewność siebie. Nowy zapach Chanel Gabrielle to ucieleśnienie wszystkich wybitnych cech Coco Chanel. Cech, z których składały się jej sukcesy i porażki. Będzie idealny dla każdej kobiety silnej, niezależnej i pewnej siebie.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *