Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Emily Ratajkowski w kampanii Kérastase

Emily Ratajkowski w kampanii Kérastase

Emily Ratajkowski w kampanii Kérastase to gorąca informacja dzisiejszego dnia. Modelka została nową twarzą marki. Emily jest ucieleśnieniem kobiety z wielkim urokiem, która aktywnie, bez skrupułów odpowiada w imieniu wielu kobiet o silnym charakterze. Jest przykładem na to, że życie na wybiegu to nie wszystko. Od lat prężenie działa na swoich kanałach społecznościowych i pojawia się na wielu okładkach topowych magazynów o modzie i strefie lifestyle. Jak poradziła sobie przed obiektywem tym razem? Sprawdźcie!

Emily Ratajkowski w kampanii Kérastase

Emily Ratajkowski w kampanii Kérastase

joy.pl

Na Instagramie obserwuję ją ponad 16 milionów followersów. Świadczy to tylko i wyłącznie o tym, że jest Ikoną Mody, która inspiruje i aktywnie uczestnicy w świecie fashion. Nie obce są jej współczesne trendy, przez co tworzy unikatowe stylizacje i bierze udział tylko w najważniejszych wydarzeniach modowych. Poza outfitami i zdrową, smukłą sylwetką, Emily Ratajkowski dba o swoje włosy. To coś, co kobieta ma w sobie najcenniejszego, dlatego tak często zwracamy uwagę na damskie fryzury. 2018 rok pokazuje, że trendy ulegają zmianie. Marka Kérastase podąża za nimi wręcz doskonale.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *