Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Jeśli myślisz właśnie nad zmianą uczesania, postaw na odmładzające fryzury w stylu gwiazd! To propozycje fryzur zarówno dla krótkich, jak i długich włosów, które odejmą Ci lat. Nie będziesz miała problemów z ich stylizowaniem. Wystarczą podstawowe kosmetyki, odpowiednia szczotka, lokówka lub suszarka i wyglądasz jak z czerwonego dywanu. Sprawdź nasze modne propozycje!

Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Long bob
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Przedłużony bob wciąż jest w modzie. Weź przykład z Charlize Theron, której fryzura sięga do ramion. Long bob może być z grzywką lub bez. Warunek jest jeden – w tym sezonie rządzą delikatne, naturalne fale. Na szczęście zrobisz je w niezwykle prosty sposób. Wysusz włosy suszarką z dyfuzorem używając przy tym okrągłej szczotki. Przedziałek zrób na wybranym przez siebie boku. Grubą lokówką lub okrągłą szczotką układaj grube fale zaczynając od wysokości oka. Fryzura jak z Hollywood gotowa!

Rozwiane pasma
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Isabelle Huppert to prawdziwa królowa naturalności. Z pewnością kojarzysz jej perfekcyjną, ognistą fryzurę. Warto się nią zainspirować. Aktorka posiada włosy sięgające do ramion (kolejny raz w stylu long bob) oraz grzywkę do połowy policzka. Przedziałek ponownie robimy z boku, wydzielamy prostokątne pasmo i zakręcamy je na lokówkę trzymając ją pionowo. Powtarzamy tę czynność na całej głowie. Utrwalamy fryzurę lakierem.

Delikatne loczki
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Loczki w stylu Naomi Watts dodają sporo dziewczęcości – i odejmują lat! Bazą do stworzenia takiej fryzury są włosy do ramion wycieniowane na całej długości. Wilgotne pasma spryskaj sprayem do stylizacji, a następnie wysusz trzymając głowę pochyloną do dołu. Przedziałek zrób z boku, a włosy skręć na grubą lokówkę pasemko po pasemku. Po skończeniu, przeczesz loczki palcami i utrwal lakierem do włosów.

Długie fale
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Kolejna rudowłosa piękna aktorka w naszym zestawieniu – Julianne Moore posiada długie włosy do łopatek, które są lekko wycieniowane. By zrobić fryzurę w jej stylu, tworzymy przedziałek na środku, spryskujemy włosy solą morską i przeczesujemy grzebieniem. Suszarką z dyfuzorem suszymy włosy nie ruszając nimi. Fryzura gotowa w kilka minut! To prosta, ale niezwykle efektowna i pożądana fryzura. Pasuje każdej kobiece, niezależnie od wieku. Odpowiednio dobrane cięcie i kolor odejmie Ci kilka lat. Wystarczy popatrzeć na Julianne Moore, od której aż bije blask.

 

Sprawdź także modne kolory włosów na jesień i zimę. Odpowiednia koloryzacja będzie dopełnieniem modnego, odmładzającego cięcia. Zainspiruj się fryzurami gwiazd oraz modelek ze światowych wybiegów!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *