Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Jeśli myślisz właśnie nad zmianą uczesania, postaw na odmładzające fryzury w stylu gwiazd! To propozycje fryzur zarówno dla krótkich, jak i długich włosów, które odejmą Ci lat. Nie będziesz miała problemów z ich stylizowaniem. Wystarczą podstawowe kosmetyki, odpowiednia szczotka, lokówka lub suszarka i wyglądasz jak z czerwonego dywanu. Sprawdź nasze modne propozycje!

Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Long bob
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Przedłużony bob wciąż jest w modzie. Weź przykład z Charlize Theron, której fryzura sięga do ramion. Long bob może być z grzywką lub bez. Warunek jest jeden – w tym sezonie rządzą delikatne, naturalne fale. Na szczęście zrobisz je w niezwykle prosty sposób. Wysusz włosy suszarką z dyfuzorem używając przy tym okrągłej szczotki. Przedziałek zrób na wybranym przez siebie boku. Grubą lokówką lub okrągłą szczotką układaj grube fale zaczynając od wysokości oka. Fryzura jak z Hollywood gotowa!

Rozwiane pasma
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Isabelle Huppert to prawdziwa królowa naturalności. Z pewnością kojarzysz jej perfekcyjną, ognistą fryzurę. Warto się nią zainspirować. Aktorka posiada włosy sięgające do ramion (kolejny raz w stylu long bob) oraz grzywkę do połowy policzka. Przedziałek ponownie robimy z boku, wydzielamy prostokątne pasmo i zakręcamy je na lokówkę trzymając ją pionowo. Powtarzamy tę czynność na całej głowie. Utrwalamy fryzurę lakierem.

Delikatne loczki
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Loczki w stylu Naomi Watts dodają sporo dziewczęcości – i odejmują lat! Bazą do stworzenia takiej fryzury są włosy do ramion wycieniowane na całej długości. Wilgotne pasma spryskaj sprayem do stylizacji, a następnie wysusz trzymając głowę pochyloną do dołu. Przedziałek zrób z boku, a włosy skręć na grubą lokówkę pasemko po pasemku. Po skończeniu, przeczesz loczki palcami i utrwal lakierem do włosów.

Długie fale
Odmładzające fryzury w stylu gwiazd

Pinterest

Kolejna rudowłosa piękna aktorka w naszym zestawieniu – Julianne Moore posiada długie włosy do łopatek, które są lekko wycieniowane. By zrobić fryzurę w jej stylu, tworzymy przedziałek na środku, spryskujemy włosy solą morską i przeczesujemy grzebieniem. Suszarką z dyfuzorem suszymy włosy nie ruszając nimi. Fryzura gotowa w kilka minut! To prosta, ale niezwykle efektowna i pożądana fryzura. Pasuje każdej kobiece, niezależnie od wieku. Odpowiednio dobrane cięcie i kolor odejmie Ci kilka lat. Wystarczy popatrzeć na Julianne Moore, od której aż bije blask.

 

Sprawdź także modne kolory włosów na jesień i zimę. Odpowiednia koloryzacja będzie dopełnieniem modnego, odmładzającego cięcia. Zainspiruj się fryzurami gwiazd oraz modelek ze światowych wybiegów!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *