personalizowane ubrania

Personalizowane ubrania

Jeśli uwielbiasz wyróżniać się z tłumu, postaw na personalizowane ubrania! To prawdziwy hit, dzięki któremu możesz mieć ubranie, którego nie ma nikt inny! Torebka z nadrukiem w jednym egzemplarzu na świecie, kurtka z własnymi aplikacjami nawiązującymi do pasji, t-shirt z pseudonimem – to marzenia każdego z nas. Dzięki możliwości personalizacji, możesz je spełnić!

Personalizowane ubrania

Moda na personalizację
personalizowane ubrania

TrendSurvivor

Personalizowanie ubrań znane jest już od wieków. Już nasi dziadkowie przerabiali ubrania tak, by były unikatowe. W ruch szły markery, pumeks i nożyczki. W Internecie znajdziemy mnóstwo przepisów na DIY, czyli „do it yourself”, co oznacza „zrób to sam”. Obecnie DIY podąża bardziej w stronę „design it yourself”, czyli „zaprojektuj to sam”. Skąd się wziął ten trend? Każdy ma silną potrzebę indywidualizacji. Stąd np. moda na tatuaże. Od dawna dopasowujemy ubrania do gustu klientów. Obecnie personalizujemy wszystko – wygląd telefonu, mediów społecznościowych, blogów. Dzięki możliwości personalizacji, bardziej przywiązujemy się do danej rzeczy.

Jeśli chcesz pokazać, że trzymasz rękę na pulsie mody, koniecznie postaw na spersonalizowaną torebkę. Może to być niewielkie puzderko, plecak czy torba na ramię. Istotny jest przekaz. Przebojem ulicznej mody stały się plecaki stworzone przez Anyę Hindmarch. Są one praktycznie w całości pokryte naszywkami. Anya bardzo dobrze wyczuła modę wyznając zasadę, że im więcej, tym lepiej. Personalizacji ulegają też akcesoria. Naprzeciw trendom wyszła marka Ray Ban proponując na swojej stronie stworzenie swoich własnych aviatorów. Dowolnie możemy wybierać kolor soczewek, oprawy, etui, zauszników. Plusem jest także możliwość graweru, np. imienia, tytułu piosenki. To nie tylko przepis na modowy sukces, ale i świetna zabawa. Personalizowane ubrania i dodatki są również idealnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Blogerki personalizują ubrania
personalizowane ubrania

Pinterest

Coraz więcej blogerek modowych tworzy swoje własne kolekcje. Nierzadko też od luksusowych marek otrzymują personalizowane ubrania i dodatki. Chiara Ferragni, której chłopak – Fedez – stworzył kolekcję dla Bershki, kolorowymi printami z własnym imieniem ozdobiła torebkę od Hermesa. Brazylijska blogerka Helena Bordon uwielbia swoje personalizowane puzderko z imieniem, Niemiecka stylistka Veronika Heilbrunner z dumą nosi skórzaną bomberkę, na której plecach znajduje się żółty napis „Veronika”. Modzie na personalizowane ubrania uległa także włoska redaktorka mody – Giovanna Battaglia Engelbert, która uwielbia przerabiać t-shirty.

Narzędzia personalizacji ubrań

Sieciówki szybko zauważyły modę na personalizowane ubrania. W swoich kolekcjach oferują naszywki z rozmaitymi wzorami, którymi z łatwością możesz ozdobić swoje ubrania dając im drugie życie. Kolorowe naszywki na ubraniach zostały rozpropagowane przez subkultury juz w latach 80-tych. Teraz powracają w wielkim stylu i podbijają uliczną modę. Znajdziesz je m.in. w Stradivariusie, Anya Hindmarch czy Levi’s.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *