5 szybkich fryzur na zimę

5 szybkich fryzur na zimę

Zimą dbanie o fryzurę bywa szczególnie uporczywe – włosy się elektryzują, nosimy czapkę, po której zdjęciu włosy są oklapnięte. To właśnie dlatego przedstawiamy 5 szybkich fryzur na zimę, dzięki którym będziesz wyglądać rewelacyjnie i to w zaledwie kilka sekund. Pamiętaj, że zimowe fryzury wcale nie muszą być nudne. Możesz je dowolnie modyfikować i dopasować do Twojego stylu. Co najważniejsze, będziesz czuć się komfortowo, a włosy nie będą Ci przeszkadzały w pracy, przy nauce czy dobrej zabawie. Zainspiruj się!

5 szybkich fryzur na zimę

Plażowe fale
5 szybkich fryzur na zimę

Pinterest

To idealna fryzura na imprezę, ale także na co dzień. Delikatne fale zawsze wyglądają dobrze, dodają kobiecości, lekkości. Co więcej, wykonasz ją niezwykle szybko. Przedstawiamy dwa sposoby. Pierwszym z nich jest spryskanie włosów na całej długości wodą z solą (lub sprayem zawierającym sól morską) i związanie włosów na kilka minut w koczek. Po ich rozpuszczeniu, spryskaj całość lakierem. Możesz także w wilgotne włosy wgnieść nieco pianki, dosuszyć suszarką, a na koniec spryskać lakierem.

Warkocz z tyłu

Niezwykle dziewczęca fryzura, którą wykonasz bardzo prosto. Włosy zostawiasz rozpuszczone, a jedynie z przednich pasm zaplatasz warkocz bądź kłosa z tyłu. Dzięki temu włosy nie będą opadać Ci na twarz, a jednocześnie będziesz wyróżniać się pięknymi, długimi rozpuszczonymi włosami. To idealna fryzura do stylizacji boho.

Prosty long bob

Long bob to idealna fryzura na lato, ale także na zimę. Nadal pozostaje na topie już od wielu sezonów. Świetnie wygląda zarówno w prostej, jak i falowanej wersji. Jeśli masz włosy do ramion, użyj prostownicy, dokładnie wyprostuj włosy pasmo po paśmie i gotowe! Pamiętaj o użyciu produktów zabezpieczających przed wysoką temperaturą. Możesz także lekko natapirować włosy u nasady.

Gładki kucyk

Propozycja dla dziewczyn z długimi włosami. Wyprostuj włosy lub użyj kosmetyku wygładzającego, by zaoszczędzić nieco czasu. Przedziałek zrób na boku, a następnie gładko zwiąż włosy w kucyk na dole i przerzuć go na jedną ze stron. Ta fryzura cieszy się powodzeniem na wielkich galach, gdyż świetnie wygląda w duecie z kreacjami z czerwonego dywanu. Uwielbia ją m.in. Katie Holmes. Równie dobrze wygląda w wersji codziennej.

Messy bun, czyli koczek
5 szybkich fryzur na zimę

Pinterest

Niedbały koczek to bardzo dziewczęca fryzura, która dodaje mnóstwo uroku. Wykonasz go w kilka sekund, a efekt jest cudowny. Przeważnie w ten sposób związujemy włosy w domu, gdy nie chcemy, by nam przeszkadzały, jednak z powodzeniem możesz nosić koczek na co dzień. Pasuje zarówno do rockowych, jak i dziewczęcych stylizacji. Zimą możesz schować koczek pod czapkę albo nałożyć nauszniki, które będą bardzo dobrze współgrać z tą niedbałą i niezwykle uroczą fryzurą.

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *