Prezenty na Mikołajki dla kobiet

Prezenty na Mikołajki dla kobiet

Prezenty na Mikołajki dla kobiet to artykuł, w którym znajdziesz sprawdzone pomysły na unikatowy prezent. Wybieraj spośród naszych propozycji i zrób niespodziankę najbliższej Ci osobie już jutro.

Prezenty Na Mikołajki dla kobiet

Mikołaj istnieje – co do tego nie mamy wątpliwości, a już jutro przekona się o tym niemalże każdy, kto przez cały rok był grzeczny. Jeśli nadal nie masz pomysłu na mały podarunek, który umieścisz w skarpecie nad kominkiem, sprawdź nasze propozycje.

Zegarki

Modne zegarki damskie to idealny prezent mikołajkowy dla stylowej kobiety. Sprawdź w naszych poprzednich artykułach, które modele są na topie i wybierz taki, który idealnie będzie pasował do określonej stylizacji. Unikaj kupowania zegarków uniwersalnych. To nigdy się nie sprawdza i finalnie z zegarka się po prostu rezygnuje na rzecz biżuterii.

Szale

Zimowy okres to idealna pora na to, by obdarować kogoś ciepłym szalem. Zastanów się, kto z Twoich bliskich potrzebuje coś cieplejszego, co zarzuci wokół szyi, a co będzie równie modne i oryginalne, co praktyczne.

Perfumy

Zapachy wybieraj tylko wtedy, gdy dokładnie wiesz, czego potrzebuje kobieta, której zamierzasz coś podarować. Modne perfumy na zimę w swoim rankingu zawierają topowe zapachy od Diora, CK czy Gucci. Jeśli wiesz, jakie są ulubione składniki perfum, poproś o pomoc konsultanta w wyspecjalizowanej perfumerii lub postaw na coś pewnego i klasycznego jak Burberry czy perfumy od Toma Forda.

Biżuteria

Czy znacie kobietę, która nie lubi biżuterii? Bo ja nie. Zmysłowe kolczyki, Subtelna kolia lub awangardowy naszyjnik to coś, co sprawi jej największą radość. Odwiedź sklepy jubilerskie – polecamy Ci wybór wyłącznie w srebrze – jest bardziej klasyczny i pewny. Nie mając pomysłu, możesz również postawić na broszkę lub spinki.

Książki i komiksy

Książki uwielbia czytać każda osoba, która w zimowy wieczór wybiera koc, lampkę wina i ciepło kominka. Literatura dla kobiet jest idealnym pomysłem na prezent mikołajkowy. Stawiaj na ciekawe dramaty z wątkiem miłosnym – tu sprawdza się Musso, książki biograficzną – tu polecamy tę o Ani Przybylskiej lub serię komiksów w klimacie fantasy. Jeśli kobieta, której masz zamiar kupić prezent, jest miłośniczką książek, trafisz doskonale. Wypytaj o jej gusta i zachowaj paragon na wypadek wpadki, o którą w tym okresie nie trudno.

Prezenty na Mikołajki dla kobiet

pinterest.com

 

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *