Ralph Kamiński

Ralph Kamiński

Ralph Kamiński to młody, utalentowany wokalista, muzyk i autor tekstów. Zasłynął wysublimowanym gustem do tworzenia muzyki, który porywa. Swój styl muzyczny potrafi łączyć ze świadomymi stylizacjami na scenie, za co stał się dla nas Ikoną Muzyki i Mody.

Ralph Kamiński

Ralph Kamiński

facebook.com/pg/kaminskiralph

Ralph Kamiński urodził się w Jaśle, miejscowości położonej w województwie podkarpackim. Ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Od najmłodszych lat kształcił się wokalnie. Finalnie ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na kierunku wokalistyka, na wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej. Rozwijał również swoje umiejętności na wydziale Popu na Uniwersytecie Muzycznym Codarts w Rotterdamie, który jest jednym z najlepszych uniwersytetów muzycznych na świecie. Był uczestnikiem II edycji porgramu X Factor, który jednak nie przyniósł oczekiwanego sukcesu. Komercyjna forma programu nie wpisała się w oryginalny, mocny indywidualny styl Ralpha. Od 2013 r. tworzy swój autorski materiał z My Best Band In The World. W 2016 r. wystąpił na Scenie Alternatywnej w Opolu, pokazując się szerszemu gronu odbiorców.

MORZE
Ralph Kamiński

facebook.com/pg/kaminskiralph

W 2016 r. Ralph wydał swoją debiutancką płytę Morze z wytwórnią Fonobo, która dała mu niewątpliwie sporą niezależność i wolność. Co bardzo cieszy, bo taki Ralph jest prawdziwy, unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Do płyty morze powstała seria teledysków, które ja określam mianem tryptyku. Trzy single połączone w jedną historię dają ciekawy obraz plastycznej wyobraźni artysty. Utwory: Podobno, Zawsze i Meybick Song są wzbogacone o świadomą stylistykę ubrań, przestrzeni i dobrze przemyślaną pracę kamery wraz z późniejszym montażem. Widać, że Ralph inspiruje się muzyką filmową i łamaniem konwencji muzycznych, za co wielki szacunek. W trasie koncertowej płyty Morze Ralph zaśpiewał z wieloma artystami, m.in. z Melą Koteluk.

Styl Ralpha
Ralph Kamiński

facebook.com/pg/kaminskiralph

Styl Ralpha można określić mianem london look, połączonym z nowoczesnym, nowomiejskim stylem vintage. Muzyk nie przykłada zbytniej uwagi do swoich stylizacji. Nie są precyzyjnie wykończone, subtelne i eleganckie. Są wybuchową mieszanką o dobrym smaku. Podobnie jak cała płyta Ralpha, która jest mieszanką dobrych brzmień i wielką zabawą z dobrym efektem. Ralph w swoich stylizacjach wybiera przede wszystkim koszulki polo,  smart-skinny i jeansy w stylu straight. Buty, które wybiera to półbuty, trampki i klasyczne vansy. W lookach nie brakuje czapek z daszkiem i okularów zerówek. Ze stylem Ralpha kojarzy się również marynarka w kratę. Stylizacje w takim klimacie zdecydowanie służą młodemu artyście. Il est important de garder à l’esprit que, comme tous les médicaments, le Viagra tadasid.com/ est susceptible d’entraîner des effets indésirables plus ou moins fréquents. Jego muzyka, jak i jego styl rozbrzmiewają w naszych głowach i dają wielkie ukojenie. Muzyka Ralpha inspiruje i naprawia. Ikona Mody i Muzyki – Ralph Kamiński.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *