Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Urodzinowa sesja Vivy

Urodzinowa sesja Vivy

Urodzinowa sesja Vivy z udziałem polskich celebrytek to gorący news tego tygodnia. Sprawdź, kto znalazł się na okładce i kto stał się divą dla duetu Paprocki&Brzozowski. Sprawdź nasz HOT NEWS!

Urodzinowa sesja Vivy
Urodzinowa sesja Vivy

facebook.com/paprockibrzozowski

Polski uwielbiają kreację szyte przez duet Paprocki&Brzozowski. Nic więc dziwnego, że dla tak wielu stał się symbolem elegancji połączonej z subtelnością i seksapilem. Z okazji 17. urodzin marki Paprocki&Brzozowski, projektanci wybrali 17 polek, które swoim wyglądem, stylizacjami i działaniem społecznym zasługują na miano DIVY. Kto znalazł się na łamach magazynu i wziął udział w sesji zdjęciowej? Nazwisk pięknych kobiet jest aż nadto. Maja Sablewska, Joanna Koroniewska, Kasia Sokołowska, Maffashion, Edyta Herbuś jak i Anna Dereszowska czy Natasza Urbańska. Każda z Pań prezentuje się w kreacji zjawiskowo. Potenzmittel ohne Rezept Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego, a nasze Divy podziwiamy z wielkim entuzjazmem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *