Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Rita Ora w odważnych kreacjach w trakcie rozdania nagród „GQ Men of the Year”

Rita Ora często pojawia się w odważnych kreacjach, które odsłaniają często zbyt wiele. Tym razem piosenkarka poszła jednak za daleko. Obie stylizacje szybko rozeszły się po sieci.

Rita Ora pojawiła się na gali rozdania nagród „Men of the Year” magazynu GQ. Już jej oficjalna sukienka była bardzo odważna, co spotkało się z nieprzychylnymi komentarzami. Brytyjski „Express” nominował ją nawet do tytułu najgorzej ubranej gwiazdy gali.

View this post on Instagram

GQ 2018

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Jednak to było istne preludium do tego, co paparazzi uchwycili podczas przyjazdu gwiazd na oficjalne afterparty. Rita Ora zdecydowała się założyć jeszcze bardziej przezroczystą sukienkę. W związku z tym wszyscy zgromadzeni musieli oglądać jej piersi, które przebijały się przez cienki materiał sukienki. W dodatku piosenkarka miała problemy z komfortowym poruszaniu się w niej.

View this post on Instagram

@ritaora out in London _ . . . . . . . #ritaora #ritabots #style #dakotajohnson #miagrey #bestlook #fashion #stylish #love #cute #photooftheday #nails #hair #beauty #beautiful #instagood #instafashion #pretty #girl #girls #eyes #model #dress #skirt #shoes #styles #outfit #jewelry #shopping

A post shared by RITA ORA fan page (@ritaoraglam) on

Fot. główne: flickr / Firdaus Latif

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *