Spodnie cygaretki- czyli jak się ubierać przy nadwadze?

Bardzo wiele pań zastanawia się nad tym, czy przy nadwadze można nosić spodnie cygaretki? Prawdą jest, że właściwie dobrany krój i rozmiar jest w stanie spowodować, że cała sylwetka będzie mogła okazać się nie tylko znacznie szczuplejsza niż w rzeczywistości, ale z powodzeniem można będzie dodać sobie troszkę wzrostu.

Jak się ubierać przy nadwadze?

W przypadku bardzo szerokich ud i wąskich ramion, warto jest zastanowić się nad tym, jak pomocne będą cygaretki. Jeżeli dana kobieta dobierze model, który będzie dopasowany w pasie, a nogawki będą troszkę luźniejsze, z powodzeniom można będzie ukryć tę różnicę. Dlatego tak wiele zależy od właściwego dopasowania stroju do swojej sylwetki, ponieważ od tego w dużej mierze zależy sam wygląd. Koniecznie należy dać sobie troszkę więcej czasu na podjęcie odpowiedniej decyzji, by można było zacząć stosować tę wiedzę w praktyce. Coraz więcej pań ma problemy z wagą, dlatego tak ważnym jest, by mimo wszystko wiedzieć jakiego typu ubrania wybierać. Z pewnością wiedza o tym, w jaki sposób dobierać długość spodni i bluzek sprawi, że kompletowanie całego stroju będzie się mogło wydawać prawdziwą przyjemnością.

Spodnie cygaretki a ich modele

Pomimo tego, że pozornie wydają się one takie same, to jednak spodni cygaretek jest naprawdę wiele. Prawdą jest, że można zdecydować się na modele bardziej codzienne, jak i z kantem, które doskonale sprawdzą się na tak zwane większe wyjścia. Z pewnością dla każdej kobiety będzie się to mogło okazać w pełni atrakcyjnym rozwiązaniem, z którego będzie mogła skorzystać w razie potrzeby. Co bardziej istotne, nawet panie z nadwagą będą mogły pozwolić sobie na noszenie tego typu spodni. Obecnie przybywa różnego rodzaju spodni cygaretek, co oznacza, że nawet jeśli dana kobieta nie ma figury modelki, to i tak będzie mogła sobie znaleźć fajne modele dla siebie.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Orsay

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *