Spodnie cygaretki dla kogo?

Model spodni, który od dłuższego czasu cieszy się niesłabnącą sławą. Jednocześnie należy mieć na uwadze, że nie jest on odpowiedni dla każdej kobiety. Bywają ubrania, że właściwie każda figura wygląda w nich idealnie, jednak spodnie cygaretki do takich nie należą.

Do jakiej figury pasują spodnie cygaretki?

Z uwagi na ich specyficzny krój, idealnie leżą przede wszystkim na szczupłych i wysokich kobietach. Spodnie cygaretki doskonale będą prezentowały się również na nieco pełniejszych kształtach u niższych pań. Przede wszystkim doskonale wyszczuplają sylwetkę, powodując że optycznie zostaje ona również wydłużona. Wiadomo, że podstawą jest dobranie nie tylko odpowiedniego rozmiaru, ale przede wszystkim wzoru.

Jak dobrać spodnie do figury?

Przede wszystkim, jeśli brzuszek nie jest idealnie płaski, bądź też są widoczne boczki, doskonale sprawdzi się fason spodni z wyższym stanem. To dzięki niemu te niedoskonałości zostaną zamaskowane, a cała figura zyska na kształcie. Ponadto spodnie cygaretki z kantem, będą doskonałym rozwiązaniem na bardziej oficjalne wyjścia. To rozwiązanie dla pań, które unikają spódnic i sukienek.

Jakie obuwie do nich pasuje?

Spodnie cygaretki doskonale będą pasowały zarówno do szpilek, jak i do butów na płaskim obcasie. Tę pierwszą wersję szczególnie mocno poleca się niższym paniom, gdyż w ten sposób można dodać im kilka centymetrów wzrostu, co kojąco zadziała na całą figurę.

 

 

 

 

Prezentowane modele cygaretek dostępne są w sklepie Orsay

Zdjęcie główne pochodzi ze strony pinterest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *