Spodnie dzwony- by ukryć pełniejsze kształty

Poszukiwanie właściwego modelu spodni dla siebie bywa dość skomplikowane. Jednocześnie wystarczy chwila uwagi, by znaleźć coś właściwego. Prawdą jest, że spodnie dzwony ponownie wracają do łask. Dlatego nawet jeśli jakaś kobieta już się wszystkich pozbyła, to warto jest na nowo je pokupować.

Spodnie dzwony dla kogo są najlepsze?

Nie ma jednej właściwej figury, w której ten typ spodni będzie mógł się idealnie sprawdzić. Możliwości jest naprawdę bardzo dużo, dlatego przede wszystkim należy sprawdzić czy mają wysoki stan, jak i również jak bardzo są rozszerzane. To od tego będzie mogło wiele zależeć, jeśli chodzi o to, czy będą pasowały do danej figury.

Jak dobrać dzinsy?

Jeans to materiał, który jest pewnego rodzaju klasyką. Dlatego dzinsy są tak chętnie kupowane i noszone, mimo upływającego czasu. Warto jest wiedzieć, że bardzo duże znaczenie ma tutaj nie tylko typ figury ale i przykładowo to czy pupa jest wystająca czy jednak nie. Oczywiście tego typu kwestie z łatwością można zamaskować kieszeniami na niej, dlatego warto jest zwrócić na to swoją uwagę.

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *