Spodnie wzorzyste- idealne na lato

Spodnie wzorzyste to dość odważny element stroju. Jednak w ostatnim czasie staja się one prawdziwym hitem na ulicach miast. Dlatego warto jest zastanowić się, jakiego typu spodnie będą pasowały do konkretnej sylwetki. Na samym początku warto jest zwrócić uwagę na sam wzór. Tutaj możliwości jest wiele, jednak czasami może się to okazać zgubnym. Koniecznie należy przymierzyć kilka różnych wzorów, by móc znaleźć coś odpowiedniego.

Jak powinny się ubierać puszyste osoby?

Kobiety o bardziej krągłych kształtach przede wszystkim zapominają o tym, że to właśnie wzory są w stanie dobrze zamaskować wszelkiego rodzaju niedoskonałości. Wiadomo, że z jednej strony mogą sprawić, że będą się one wydawały większe niż w rzeczywistości, jednak to z tego powodu tak istotnym jest znalezienie odpowiedniego wzoru.

Na jaki wzór się zdecydować?

Drobne wzory bardzo często są pomocne, ponieważ sprawiają wrażenie mniejszego rozmiaru ubrań. Z drugiej jednak strony bardzo duże znaczenie ma tutaj ich ułożenie na samej tkaninie. Dlatego najlepiej by były w pionie ale nie prostopadle do szwów a przykładowo spiralnie schodziły ku kołowi. W ten sposób optycznie wyszczuplą nogi, jak i również spowodują, że cała sylwetka będzie wydawała się znacznie szczuplejsza.

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  Answear.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *