Sukienki Reserved, czyli najpiękniejsze dodatki kobiecej garderoby

Wbrew powszechnej opinii nie tylko biżuteria sprawia, że kobieta wygląda i czuje się pięknie. Czasem to odpowiednio dobrany strój w połączeniu z dobrym nastrojem, sprawia, że wyglądasz i czujesz się doskonale. Bezspornie najbardziej kobiecym elementem garderoby, są sukienki, a ich najlepsze modele odnajdziesz w Reserved.

Jaka sukienka do Ciebie pasuje?

Nie tylko kobiety przyzwyczajone do zakładania szpilek, powinny nosić sukienki. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego, w jakim jest wieku lub jaki prowadzi styl życia.

Dla kobiet zabieganych

(https://www.reserved.com/pl/pl/ty400-33x/plain-dress)

SPRAWDŹ

Dla kobiet zabieganych, wciąż szukających czasu dla siebie, dla tych, które czas dzielą na pracę, dzieci i męża, najlepsze są praktyczne i wygodne modele. Sukienka Plain Dress nie tylko jest prosta i klasyczna, ale również jej materiał nie wymaga prasowania, a sam krój i kolor pasuje praktycznie do wszystkiego. Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie takie klasyczne i praktyczne rozwiązanie, bo zawsze, gdy nie wiesz co masz założyć, możesz dokonać takiego wyboru. Pasuje zarówno do szpilek, jak i płaskich butów. Krój maskujący brzuch sprawi, że zawsze będziesz czuć się w niej komfortowo.

Na wieczorne wyjście z partnerem

SPRAWDŹ

Na wieczorne wyjście z partnerem nie musisz zakładać bardzo wieczorowych kreacji. Możesz wyglądać uroczo, a jednocześnie dziewczęco i czuć się komfortowo. Jak tego dokonać? Wystarczy założyć „Dress with Lace Bottom https://www.reserved.com/pl/pl/tv463-85m/dress-with-lace-bottom. Praktyczny krój sprawi, że będziesz czuć się wyjątkowo wygodnie i swobodnie, natomiast doszyta specjalna delikatna koronka, nadaje sukience wieczorowego charakteru i elegancji. Wspaniale pasuję do wysokich pięknych szpilek, jak i również do wygodnych niskich bucików, w gorsze dni.

Dla aktywnych 

SPRAWDŹ

Dla dziewczyn, ubóstwiających szybkie i aktywne życie, które zawsze miały lepszy kontakt z mężczyznami, również znajdzie się dogodne rozwiązanie. Sukienka Denim Dress to wygodne i śliczne rozwiązanie na każda okazję. Niezależnie od wieku wygląda się w niej świeżo. Pasuje na każda okazję i w zależności od tego, jakie dobierzesz dodatki, możesz zrobić z tego wieczorową sukienkę na wyjście ze znajomymi.