Sukienki wieczorowe- jak dopasować?

Wieczorowa sukienka to przede wszystkim model, który sięga do ziemi. Bardzo wiele pań stwierdza, że tylko gwiazdy mogą sobie pozwolić na ten krój, ponieważ należy mieć do takiej kreacji odpowiednią figurę. Jednak z drugiej strony, wystarczy popatrzeć na gwiazdy o pełniejszych kształtach, które również prezentują się w takich sukniach wspaniale.

Sukienka wieczorowa jak dobrać?

Przy szczupłej sylwetce z powodzeniem można zdecydować się na bardziej opięty model. Dzięki czemu podkreślone zostaną nie tylko kształty, ale przede wszystkim sylwetka wyda się znacznie wyższa niż jest w rzeczywistości. Dlatego ubrania dla szczupłych dziewczyn, które bardziej przylegają do ciała mogą się pięknie prezentować. Oczywiście w sytuacji, gdy kobieta nie ma zbyt mocno zarysowanych kształtów, można koronką optycznie powiększyć biust. Wstawki koronkowe to zawsze idealne rozwiązanie, na zwrócenie uwagi jeśli chodzi o konkretne części ciała.

Długie nogi jak się ubierać?

Przy długich nogach, długie suknie prezentują się niesamowicie. Dlatego jest to powód do tego, by taki ubiór praktykować znacznie częściej. Wiadomo, że nie zawsze i nie wszędzie można będzie ubrać taka kreacje, ale jeśli tylko nadarzy się jakaś okazja, to warto z niej korzystać. Wiele pań o długich nogach obawia się, że kreacje wieczorowe nie będą ładnie leżały. Jednak to właśnie wtedy prezentują się one wręcz idealnie.

 

 

 

Zdj. główne: pinterest.com
Pozostałe zdjęcia z  ORSAY.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *