Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88
Świąteczna kolekcja w salonach House

Świąteczna kolekcja w salonach House

Szukasz pomysłu na świąteczne stylizacje 2017? Świąteczna kolekcja w salonach House nadciąga z mnóstwem inspiracji. Co w niej znajdziemy? Co warto kupić? Zobacz już teraz!

Świąteczna kolekcja w salonach House

stylizacje na święta z house
Świąteczna kolekcja w salonach House

house.pl

Świąteczna kolekcja marki House zachwyca nadrukami z Mikołajem, bałwankami, reniferami, misiami. Dzięki uroczym nadrukom jesteśmy w stanie poczuć dziecięcą radość świąt. Kolorystyka nawiązuje oczywiście do Świąt Bożego Narodzenia. Mnóstwo w kolekcji czerwieni, bieli, ale także szarości, granatu. Co znajdziemy w świątecznej kolekcji? Przede wszystkim ciepłe swetry i bluzy, które idealnie sprawdzą się w zimie. Do tego mnóstwo koszulek z zabawnymi nadrukami nawiązującymi do świąt. Nie zabraknie także gadżetów, jak np. kubki. W okresie świątecznym warto zadbać o to, by nie zmarznąć. House doskonale o tym wie i w swojej najnowszej kolekcji proponuje mikołajkowe czapki, rękawiczki, szaliki – stylowo, w klimacie świąt i ciepło! My na pewno wstąpimy do House’a po świąteczną kolekcję, by jeszcze mocniej móc się wczuć w radosny czas świąt!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *