W stylu Kasi Tusk

W stylu Kasi Tusk

W stylu Kasi Tusk odnajduje się wiele kobiet w Polsce. Autorka bloga make life easier każdego dnia wrzuca wiele inspiracji dla młodych i świadomych swojej urody kobiet. Radzi, inspiruje i wskazuje odpowiednią drogę. Kasia Tusk wydaje również książki – poradniki dla początkujących w świecie mody. W naszym artykule przedstawimy wybrane stylizacje Kasi, które sprawdzą się na jesienną porę.

W stylu Kasi Tusk
W stylu Kasi Tusk

pinterest.com

Styl Kasi Tusk jest oryginalny, subtelny i mocno kobiecy. Perfekcyjnie łączy ze sobą różne trendy i zawsze wygląda elokwentnie i adekwatnie do danej sytuacji. Sekret Kasi to tajemnica. Nie zawsze wszystko jest oczywiste i widoczne na pierwszy rzut oka. I to działa na plus. Kasia uwielbia łączyć sukienki z dopasowanym płaszczem i szalikiem. W wielu sytuacjach ma pofalowane włosy, subtelnie dobrane dodatki – kopertówkę czy zegarek i szpilki. Makijaż Kasi również podkreśla jej atuty. Poniżej znajdziesz wybrane stylizacje, które mogą Ci posłużyć jako inspiracje jesienne.

Czerwono mi
W stylu Kasi Tusk

pinterest.com

Kolor czerwony jest absolutnym must have tego sezonu. W tej stylizacji główną rolę gra płaszcz, w wersji oversizowej, rozpięty, nadaje blogerce lekkości i powabności. Stylizacja składa się z czarnych spodni jeansowych w stylu skinny, dopasowane do sylwetki podkreślający walory. Pamiętaj jednak, by wybierać taki model, który jest dopasowany do TWOJEJ sylwetki. Mogą to być mom jeans, straight fit, a nawet high waist. Góra outfitu to biały, wełniany, włóczkowy sweter, który idealnie kontrastuje zarówno ze spodniami, jak i płaszczem. Pora jesienna pozwala na założenie kaloszy i w tym wypadku są one kontrastem do pół-eleganckiej stylizacji. W stylu Kasiu Tusk nigdy nie brakuje zaskoczenia. Tak jest i tym razem.

Butelkowa zieleń
W stylu Kasi Tusk

pinterest.com

I znów płaszcz gra pierwsze skrzypce. Absolutnie modny w tym sezonie kolor butelkowej zieleni to totalny hit. Połączony z jeansowymi dzwonami i szarym sweterkiem nadaje nieco londyńskiego looku. Wielka torba uzupełnia stylizacje, a aparat na szyi nie służy tylko jako elegancki dodatek, jest praktyczny, bo uwiecznia wszystko to, co Kasia widzi wokół.

Camelowy płaszcz
W stylu Kasi Tusk

pinterest.com

W stylu Kasi Tusk niemalże każda stylizacja oparta jest na płaszczu. I słusznie, bo płaszcze w tym sezonie dominują polskie ulice. Modny fason szlafrokowy, dwurzędowy czy oversizowy zawsze współgra z czarną stylizacją. Wybierz czarne materiałowe spodnie, ciemny t-shirt, koszulę lub golf i połącz go właśnie z camelowym płaszczem. Botki idealnie uzupełnią stylizację. Z dodatków – wybieraj złoto.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *