Zegarki dla mężczyzn 2018

Zegarki dla mężczyzn 2018 – TOP 3

Zegarki dla mężczyzn 2018 to artykuł, w którym przedstawiamy zegarki z wyższej półki cenowej. Wysoka jakość, ekskluzywny kształt, perfekcyjne wykończenie i skórzana rączka. O takim gadżecie marzy każdy mężczyzna. Sprawdź w naszym artykule jedne z droższych propozycji zegarków na 2018 rok!

Zegarki dla mężczyzn 2018

Przywitaj Nowy Rok z nowym gadżetem. Który mężczyzna nie marzy o subtelnym, męskim, mocno oryginalnym zegarku? Pamiętaj o odpowiednim wyborze, bo zegarek jest Twoją wizytówką. W naszym rankingu przedstawimy zegarki z wyższej półki cenowej o męskim wyrazie, obok których nikt nie przejdzie obojętnie. Sprawdź.

Albert Riele
Zegarki dla mężczyzn 2018

pinterest.com

Zegarki od tego projektanta to kunszt designu i precyzja w wykonaniu. Model, który polecamy, jest bestsellerem. Skórzana, lekko lśniąca rączka, złota tarcza z białym wypełnieniem i pozłacane wskazówki to idealne uzupełnienie stylizacji london look. Stal nierdzewna, datownik, sekundnik, funkcja GMT, szkło szafirowe – antyrefleksyjne, wodoszczelność. To tylko nieliczne parametry. Zegarek nie należy do najtańszych, ale takich w tym zestawieniu nie znajdziesz – kwota 8000 zł na start, to wydatek, z którym musisz się liczyć.

Bergstern
Zegarki dla mężczyzn 2018

pinterest.com

Zegarek przeznaczony dla mężczyzny ceniącego sportowy look. Taka wersja zegarka również doskonale sprawdzi się u mężczyzny, który kocha styl uliczny. Co do samego zegarka jest stworzony ze stali nierdzewnej, posiada automatyczny mechanizm, sekundnik, szkło szafirowe antyrefleksyjne, skórzany pasek i funkcję wodoszczelności do 50 m. Cena zegarka rozpoczyna się 1800 zł.

Aztorin
Zegarki dla mężczyzn 2018

pinterest.com

To najniższa półka cenowa w tym zestawieniu. Zegarki są jednak solidnie wykonane i charakteryzują się dobrym designem. Samej marki chyba nie należy nikomu przedstawiać. Istnieje na rynku od lat, a w telewizji jest o niej zawsze głośno. Model, który Wam proponujemy to zegarek ze stali nierdzewnej z mechanizmem kwarcowym. Posiada chronograf, datownik, wskaźnik, sekundnik. Szkło nie odbiega od pozostałych modeli. Jest szafirowe i antyrefleksyjne. Pasek to kauczukowa bransoleta, która jest komfortowa dla ręki, która się nie poci. Zegarek mam dodatkową gwarancję wodoszczelności. Ciekawy design sprawdzi się zarówno w wersji oficjalnej jak i na co dzień. Cena zegarka rozpoczyna się od 900 zł. Wybierz jedną z naszych propozycji męskich zegarków i stwórz swój oryginalny look.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *