Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn

Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn

Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn to artykuł, w którym znajdziesz stylowe propozycje kurtek na zimę. Praktyczny i aktywny mężczyzna, który żyje w biegu, przecież też może wyglądać dobrze. Ikona Mody to nie tylko portal dla kobiet, to również miejsce, w którym Panowie znajdą garść inspiracji do tworzenia oryginalnych outfitów.

Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn

Oczywiście w płaszczu mężczyzna wygląda najlepiej. Co do tego nie ma wątpliwości. Co jednak z mężczyznami, którym nie po drodze ze stylem casualowym lub efektem london look? Czy wyobrażasz sobie, żeby mężczyzna z siłowni lub spaceru po lesie wracał w płaszczu? Oryginalna puchówka w odpowiednim kolorze potrafi zdziałać cuda. Sprawdź nasze propozycje.

grubość puchówki ma znaczenie
Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn

pinterest.com

Oczywiście im grubsza, tym lepsza, szczególnie w okresie zimowym. Nie zawsze jednak grubość świadczy o tym, że jest ona ciepła. Dlaczego tak się dzieje? Wszystko zależy od wkładu. Najlepszy i najbardziej praktyczny jest naturalny puch. Wtedy przy cienkim materiale utrzymasz ciepło przez cały dzień.

Kaptur z futerkiem – hit czy kit?

Pamiętamy te czasy, kiedy mówiło się, że futerko wokół kaptura to kicz. Wszystko się zmienia o 180 stopni. W tym sezonie futerko na kapturze to must have, który dodaje stylowego wymiaru, jak i sprawdza się od strony praktycznej – jest dwa razy cieplej.

Kolor również ma znaczenie
Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn

pinterest.com

Jeśli uważasz, że najlepsza kurtka to czarna lub granatowa – jesteś w błędzie! Nic tak bardzo nie przykuwa naszej uwagi w tym sezonie, jak kurtka w oryginalnym kolorze. Wybieraj czerwoną, burgundową, miodową, błękitną, a nawet metaliczną lub złotą. Kurtki w takim kolorze, dodadzą Ci męskości sprawią, że będziesz stylowym mężczyzną.

Puchówki z dodatkowym napisem
Kurtki na zimę dla aktywnych mężczyzn

pinterest.com

Puchówki wykonane ze świetlistego materiału, które na rękawie mają dodatkowy napis, to gorący trend tego roku. Idealny kolor to czarny, szary, metaliczny i burgudnowy. Napis musi być spory, koniecznie kontrastujący z barwą. Za kicz uznaje się białą puchówkę z czarnym napisem – takich nie rekomendujemy. Model, który polecamy, z pewnością sprawi, że będziesz wyglądać oryginalnie.

 

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *