Białka Tatrzańska – zimowa perła Polski

Białka Tatrzańska to od kilku lat cieszący się największą popularnością ośrodek zimowy w Polsce. Miejscowość zasłynęła także i poza granicami naszego kraju głównie za sprawą doskonale przygotowanego kompleksu narciarskiego „Kotelnica Białczańska”.

Dla osób przyjeżdżających tutaj przy stacji narciarskiej wybudowano ogromny hotel udostępniający baseny termalne oraz luksusowe centrum SPA – wszystko to pod nazwą „Terma Bania”. Sława Białki Tatrzańskiej to efekt wielu lat prac oraz inwestycji, o których możecie przeczytać także tutaj.

Atrakcje tego kurortu to poza wyciągami narciarskimi oddane do dyspozycji wypoczywających gości trasy biegowe o różnej długości, fantastyczne kuligi, śnieżne safari na skuterach, wyprawy off-road, quadami, a dla żądnych większych emocji – rafting i paintball w Tatrach. Kochającym wędrówki po górach, szlaków i tras z pewnością nie zabraknie. Po całodziennych szaleństwach tylko szybki prysznic i można się oddać na całego życiu nocnemu – a i w tym wymiarze atrakcji nie zabraknie. Dość wspomnieć tylko o licznych dyskotekach czy regionalnych gospodach, gdzie prócz jadła i napitku będziecie mogli się ogrzać w cieple ogniska i dźwiękach góralskich przyśpiewek.

Choć może do najtańszych ta miejscowość nie należy, jednak wszystko rekompensowane jest przez znakomity poziom świadczonych usług. Jesteśmy pewni, że zarówno rodzinny wyjazd, jak i szalony wypad ze znajomymi uda się tu spędzić w niezapomnianej atmosferze.

Nie pozostało już nic, jak tylko rezerwować terminy, prawda?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *