Jakie buty do koronkowej sukienki?

Koronka ma tak ogromny urok, że zawsze jest na czasie. Niezależnie od tego na jaką okazję szukamy sukienki, to zwykle można wypatrzeć modele posiadające koronki. Oczywiście nie zawsze są to typowo koronkowe sukienki, ale mogą pojawić się wstawki.

Za co kochamy koronki?

Dla właściwie każdego pierwszym skojarzeniem jest delikatność, kobiecość. Delikatne zdobienia towarzyszą nam od wielu lat i nadal są szalenie modne. Koronki to nie tylko podkreślenie swojej kobiecości, ale przede wszystkim… doskonały sposób na zamaskowanie niedoskonałości sylwetki. Pomimo tego, że brzmi to dość dziwnie, to właśnie w ten sposób można odciągnąć uwagę od jednego miejsca, by móc skupić wzrok na innym. Stąd tak często koronki znajdują się tuż przy biuście, by zamaskować bardziej krągły brzuszek czy boczki. Ten motyw najczęściej stosowany jest w przypadku kreacji na szczególne okazje, jak suknia ślubna. W tym dniu wzrok wszystkich skupiony jest na pannie młodej, co oznacza, że sukienka musi doskonale leżeć na figurze, nawet jeśli ta nie jest idealna. Z pomocą koronek można zdziałać prawdziwe cuda, a to oznacza, że każda kobieta poczuje się wyjątkowo.

Jaka sukienka maskuje brzuch?

Boczki, brzuch to zmory wielu kobiet, które za wszelka cenę próbują się ich pozbyć. Niestety ale z czasem dla wielu jedynym rozwiązaniem pozostaje akceptacja swojego ciała i dobór właściwych ubrań. Jaka sukienka zamaskuje brzuch? Doskonałym rozwiązaniem będzie nie tylko taka, która jest odcinana pod biustem, ale również koronkowa. Warto postawić na model, który podkreśli biust, a jednocześnie będzie rozszerzany ku dołowi. W ten sposób uda się osiągnąć zamierzony cel.

Jakie buty do koronkowej sukienki?

Z uwagi na fakt, że sukienka sama w sobie jest zdobiona, obuwie powinno być klasyczne. Zdecydowanie w dobrym stylu będzie postawienie na jeden kolor, dlatego najczęściej wybierane są barwy pastelowe. Dużo zależy od koloru sukienki, jednak nie zawsze czarne obuwie będzie najlepszym rozwiązaniem. W ostatnim czasie coraz więcej pań decyduje się na róże, beże i pastele. Warto jest zabrać sukienkę do sklepu z butami, by móc ocenić, które będą najładniej wyglądały w danej stylizacji.
Zdj. czasnabuty.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *