Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Jakie buty do jeansów dla faceta?

W ostatnim czasie panowie coraz chętniej dbają o siebie, co więcej zwiększa się ich świadomość tego, co jest aktualnie modne. Zostało to dostrzeżone przez wiele światowych marek, które wypuszczają wciąż nowe kolekcje ubrań i obuwia dla panów. Jedno jest niezmienne, a mianowicie zamiłowanie do spodni jeans. To właśnie one najchętniej są zakładane na wszelkie okazje i występują w różnych stylizacjach.

Bawmy się modą

Panowie znacznie bardziej przykładają się do swojego wyglądu, niż jeszcze kilka lat temu. Obecnie nawet wybierając spodnie jeans są w stanie ocenić ich jakość i to, czy są modne. Oczywiście moda się zmienia, jednak ludzie stają się coraz bardziej odważni. Coraz chętniej eksperymentujemy z ubiorem, tworząc oryginalne stylizacje. Panowie wykorzystują spodnie jeans nie tylko w codziennych stylizacjach, ale również na znacznie bardziej oficjalne wyjścia. Wtedy najczęściej zakładane są do nich koszule czy eleganckie swetry, a nawet marynarki.

Jakie buty do jeansów dla faceta?

W przypadku bardziej eleganckiego stroju doskonałym rozwiązaniem będą mogły okazać się buty garniturowe. Do codziennych stylizacji spokojnie można zakładać buty sportowe czy trampki. Dużo zależy od tego jaka góra zostanie dobrana do spodni jeans, gdyż jak wiadomo obuwie powinno być spójną częścią stylizacji. Kolejną sprawą jest pora roku, od niej będzie zależało jakiego typu buty zakładamy. Stąd też pytanie: jakie buty na jesień? Nie może dać jednej odpowiedzi. Panowie z chęcią zakładają zarówno obuwie sportowe jak i półbuty.
W sytuacji gdy do spodni jeans zakładana na wierzch jest kurtka, należy dostosować buty właśnie do niej. Inne obuwie założymy do zimowej kurtki, a zupełnie innej do parki. Wbrew pozorom dostosowanie obuwia do spodni jeans nie jest skomplikowane. Dla panów, którzy nadal mają z tym problem, bardzo dobrym rozwiązaniem będzie test lustra. W wolnej chwili warto jest przygotować kilka stylizacji, stanąć w nich przed lustrem i ocenić, która wygląda najlepiej i w której czujemy się komfortowo.
Zdj. Denley

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *