Warning: Trying to access array offset on value of type bool in /home/klient.dhosting.pl/manekn/frix.pl/public_html_new/wp-content/plugins/add-code-to-head/add-code-to-head.php on line 88

Sukienki Reserved – dobierz odpowiedni krój do swojej sylwetki

Niezależnie od figury i znacznych lub tych mniej widocznych niedoskonałości, każda kobieta potrafi wspaniale wyglądać w sukience. Wystarczy tylko dobrać odpowiednią i upewnić się, że we właściwy sposób zakrywa pewne niedoskonałości w figurze. Nie należy poddawać się i nie zakładać sukienek tylko dlatego, że ta która na początku bardzo się podobała, źle na tobie leży. By pięknie wyglądać w sukience, wystarczy dobrać odpowiedni krój do swojej figury i kolor do urody.

Klepsydra

SPRAWDŹ

Najpopularniejsza i najbardziej upragniona figura, to znaczy klepsydra, jest dość wdzięczną do ubioru. Praktycznie każdy krój sukienki dobrze na niej leży, jednak nie każda sukienka wykorzystuje potencjał tej figury. Najlepszym pomysłem byłoby założyć sukienkę powyższą sukienkę. Jej mocno wycięty dekolt uwidoczni i ładnie podkreśli wydatny biust, będący stałym elementem tej figury. Natomiast opinający materiał wspaniale uwydatnia krągłe biodra i podkreśla wcięcie w talii. Taka sukienka dopasowuje się do figury-klepsydry  i można założyć ją zarówno na elegancką kolację, bal czy do pracy. Wszystko w zależności od tego, jakie dobierzemy dodatki.

Gruszka

SPRAWDŹ

Figura gruszka charakteryzuje się mocno wydatnymi biodrami i małymi piersiami. Dlatego najlepiej zamaskować biodra prostym krojem. Doskonale sprawdza się w tym przypadku powyższa sukienka. Jest doskonałym połączeniem podczas eksponowania ładnych części ciała takich jak nogi. Delikatnie wycięty dekolt sprawia, że piersi nie wydają się takie małe, a duża dysproporcja między nimi, a biodrami jest sprytnie zakryta. W takiej sukience każda kobieta z wydatnymi biodrami, nie będzie się czuła  się nieprzyjemnie opięta. Nie zaleca się takim figurom, mocno obciskających kreacji, gdyż nie tylko nie wygląda to ładnie, ale również jest niekomfortowe. W sukienkach z prostym krojem, niedoskonałości i braki w figurze są doskonale maskowane i nie rzucają się w oczy.

Jabłko

SPRAWDŹ

Kobiety, które mają kształt figury odpowiadający jabłku, najlepiej by zainwestowały w sukienkę, która będzie rozkloszowana na dole. Model Reserved idealnie się sprawdzi, gdyż nie widać wówczas mocnego niedoboru krągłych bioder i małego tyłu. Sukienka jest luźna i zwiewna. Dzięki temu na pierwszy rzut oka imituje kształt klepsydry. Delikatny dekolt uwydatnia i podkreśla piersi, które są dobrze widoczne w tym rodzaju figury. Wspaniale sprawdza się to niezależnie od tego, czy zakładamy sukienkę do pracy czy na imprezę. Wystarczy odpowiednio dobrać dodatki i postawić na mocny makijaż, by sukienka na co dzień stała się wieczorową kreacją.

Jak ukrywać niedoskonałości? 

Każde inne niedoskonałości w figurze należy analogicznie niwelować. Jeśli masz coś, z czego jesteś zadowolona, jak wydatny biust lub krągłe biodra, powinnaś podkreślać i uwydatniać to za pomocą dekoltu czy krótszej sukienki. Wszystkie niedoskonałości i widoczne dysproporcje, zakrywaj luźniejszym materiałem i unikaj opinania tych miejsc. Jeśli jednak nie masz pomysłu na to jak powinnaś się ubierać i nie jest dla ciebie oczywiste, co powinnaś eksponować, a co zakrywać, najlepiej wybrać się do stylistki, która odpowiednio określi twoją figurę i pomoże dobierać odpowiednie modele sukienek. A na dobór kolejnych doskonałych kreacji, najlepiej wybrać się do Reserved, gdzie znajdziesz każdy krój sukienki w modnych kolorach i motywach. Natrafiając na okresowe promocje możesz dodatkowo zaoszczędzić i zapewnić swojej garderobie sukienki na każdą okazję i każdą porę roku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *